10.08.2021 Zaujímavosti

Muž na pumpe odsával benzín z nádrže s vysávačom, spôsobil výbuch.

Ilustračné foto Gipsy Television

Vodič auta, ktorý v sobotu večer na čerpacej stanici v nemeckom meste Witten namiesto nafty omylom natankoval benzín, sa pokúsil túto chybu napraviť použitím vysávača, čím však spôsobil výbuch.

Jeho spolucestujúca pri tom utrpela ľahké zranenia, informovala o tom agentúra DPA. Polícia opísala tento incident slovami: "Šofér vložil hadicu stacionárneho vysávača do otvoru palivovej nádrže a prístroj zapol, aby vysal benzín. Okamžite po tom došlo k explózii. 

Všetci zúčastnení na tomto incidente podľa polície z miesta utiekli. "Keď jeden zo svedkov oslovil vodiča a ponúkol mu pomoc, odvetil, že najprv odvezie zranenú ženu do nemocnice a potom sa vráti," uviedla polícia vo vyhlásení. Nikto z trojčlennej posádky auta sa však nevrátil. Polícii sa ich nepodarilo vypátrať ani v okolitých nemocniciach a preto hľadajú ďalších svedkov.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Kapelu Gipsy Culy oklamali. V NItre ju nevyplatili.

Kapela Gipsy Culy má ťažké srdce na obyvateľku mesta Nitra, ktorá ich údajne oklamala. Hudobníci totiž prišli odohrať krstiny, no žena ich vraj vopred odmietla vyplatiť.