Bratislava, 20.2.2013 Zaujímavosti

ČAJOČKA: Gipsy Television spúšta novú reláciu pre rómske ženy

foto Gipsy Television

Čajočka, tak sa volá nová relácia Gipsy Television, ktorá je určená rómskym ženám. Nový formát bude rómska internetová televízia vyrábať v spolupráci s exkluzívnym salónom krásy, ktorý navštevujú slovenské celebrity Joico a DNJ. 
"Sme radi, že takýto formát môžeme ponúknuť rómskemu divákovi. Keďže ženy si najčastejšie pozerajú portál Gipsy Television a naše programy, rozhodli sme, že im ponúkneme fotmát, ktorému sme dali názov ČAJOČKA," povedal odborný garant televízie Jozef Šivák.

 

Gipsy Television bude novú reláciu vysielať raz mesačne a to už od októbra. Na jej výrobe sa bude podieľať profesionálny tím vizážistov, kaderníkov a módna návrhára. "Dáme alebo slečne naši celebritní odborníci zmenia účes, naučia ju líčiť sa a poradia jej, čo by si mala obliecť, aby vyzerala ako správna čajočka. Veríme, že o zmenu imidžu prejavia záujem rómske ženy a dievčatá. Stáť ich to nebude ani cent. Zaplatiť si však budú musieť len cestu do Bratislavy," vysvetlil Šivák.

 

Gipsy Television bude program vyrábať z vlastných finančných prostriedkov v spolupráci so spoločnosťou Joico a DNJ.

 Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.