Voľby 2012

Obrázok
Voľby 2012

VOĽBY: Polícia preveruje kupovanie voličských hlasov

Bratislava 11. marca 2012 (Gipsy Television/ Paulína JANOVÁ) - "V týchto dňoch sme na celom Slovensku prijali niekoľko podnetov, ktoré smerovali k prípadom narušenia prípravy a priebehu volieb, ako aj k trestnému činu volebnej korupcie. Niektoré boli prešetrením vyhodnotené ako neopodstatnené, ďalšie sú v štádiu preverovania príslušným útvarom polície," uviedla pre Gipsy Television Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru SR.

Obrázok
Voľby 2012

VOĽBY: Rómov bude zastupovať v parlamente Peter Pollák

Bratislava 11. marca 2012 (Gipsy Television) - Rómovia budú mať svojho zástupcu v parlamente. Vysokoškolského pedagóga z Levoče, Petra Polláka ľudia prekrúžkovali až do Národnej rady. Gipsy Television vám prináša reakciu Petra Polláka na zatiaľ neoficiálny výsledok. 
 

Obrázok
Voľby 2012

VOLEBNÉ ŠTÚDIO: Ingrid Kosová Most-Híd

Bratislava 8. marca 2012 (Gipsy Television) - Rómska internetová televízia "Gipsy Television" spustila volebné štúdio v ktorom odprezentuje všetkých Rómov, ktorí kandidujú vo voľbách do NR SR. Ďalším, koho vám chceme predstaviť je nominantka strany Most-Híd, Ingrid Kosová.
Obrázok
Voľby 2012

VOLEBNÉ ŠTÚDIO: Ladislav Ligač - Právo a spravodlivosť

Bratislava 8. marca 2012 (Gipsy Television) - Rómska internetová televízia "Gipsy Television" spustila volebné štúdio v ktorom odprezentuje všetkých Rómov, ktorí kandidujú vo voľbách do NR SR. Ďalším, koho vám chceme predstaviť je nominant strany Právo a spravodlivosť, Ladislav Ligač.
Obrázok
Voľby 2012

VOLEBNÉ ŠTÚDIO: Jozef Červeňák - SMK

Bratislava 5. marca 2012 (Gipsy Television) - Rómska internetová televízia "Gipsy Television" spúšťa volebné štúdio v ktorom odprezentuje všetkých Rómov, ktorí kandidujú vo voľbách do NR SR. Ďalším, koho vám chceme predstaviť je nominant Strany maďarskej koalície, Jozef Červeňák.

Najčítanejšie