VIERKA BERKYOVÁ: Toto je moj princ!

foto VB

Belfast, 22. mája 2013 (Gipsy Television) - Hrdá mamička! Tak by sa dala nazvať talentovaná spevážka, víťazka 3. séria speváckej súťaže, Vierka Berkyová. Tá sa na sociálnej sieti pochválila svojim synčekom. Chlapčekovim otcom je Mário, s ktorým tvorí pár už niekoľko rokov.

Vierka Berkyová, ktorá žije v írskom Belfaste si so svojím partnerom Máriom založila rodinu. Narodil sa im syn, ktroý dostal meno Emanuel. „Môj princ," napísala hrdá mamička k fotografii malého pokladu na sociálnej sieti.
 

Vierka Berkyová opustila Slovensko náhle a nik dlho nevedel, kde sa nachádza. Šepkalo sa, že sa zdržiava v Austrálii, no napokon sa ukázalo, že je v Írsku. Talentovaná speváčka sa tak rozlúčila s nádejnou naštartovanou kariérou. Redakcia Gipsy Television je však drží palce a jej rodine praje veľa úspechov.

 

 

 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.