Bratislava, 1.10.2013 SPRÁVY

VOĽBY DO VÚC: Predsedom Trnavského samosprávneho kraja chce byť Jozef Ravas

foto zdroj: RNĽ

V novembrových župných voľbách zabojuje o post predsedu Trnavského samosprávneho kraja aj rómsky kandidát, docent Jozef Ravasz za stranu Rómskej únie na Slovensku.

 

Strana Rómskej únie na Slovensku (SRÚ) odovzdala krajskej volebnej komisii kandidačné listiny na predsedu a poslancov Trnavského samosprávneho kraja (TSK) v novembrových voľbách do vyšších územných celkov. O post predsedu Trnavského samosprávneho kraja zabojuje za Stranu rómskej únie na Slovensku Doc. Jozef Ravas, CSc. Informácie poskytol Gipsy Television predseda SRÚ František Tanko.

 

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Pandémia zasiahla deti aj finančne. Štvrtina prišla o časť alebo o celé vreckové.

Prebiehajúca pandémia ochorenia COVID-19 má veľmi negatívne dopady na vzdelávanie detí, a to nie len na jednotlivých predmetoch v škole, ale aj na finančné vzdelávanie v domácnosti. 

Showbiz

Aven Romale! Odkazujú umelci pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov.

Nikto nemôže poprieť, že ich temperament a cit pre umenie je ďaleko inde ako pri niektorých umelcoch. A práve na počesť Medzinárodného sviatku Rómov sa spojili mená ako Igor Kmeťo ml., Igor Kmeťo starší , Monika Bagárová, jej sestra Natalia, raper Kelso a Jan Bendig v skladbe "Aven Romale".