08.12.2018 SPRÁVY

VIDEO: Už štyri roky nevidel svoju dcéru. Vlastná teta ju predala do Anglicka.

foo: Gipsy Television

Zotlán Kováč z Trebišova už štyri roky nevidel svoju dcéru Janu. Vlastná teta ju predala v Aglicku.

Jana Kováčová odišla z Trebišova v čase, keď jej malý syn mal len niekoľko mesiacov. Odvtedy ju jej otec nevidel. "Predali ju v Londýne. Neviem za koľko," povedal zronený otec, Zoltán Kováč pre Gipsy Television.

Hneď potom, čo Janu blízka rodina odvliekla na britské ostrovy, jej otec ju šiel hľadať do Londýna. "Bol som tam v roku 2014. Moja dcéra tam už nebola," uviedol Kováč pre Gipsy Television.

Na sociálnej sieti Facebook sa pred časom objavila fotografia dobitej ženy, ktorá sa podobá na nezvestnú. Jej rodina si preto myslí, že ide o ich dcéru. "Polícia mi povedala, že to nie je ona. Keď som to videl, všetci sme plakali. Chcel som sa zabiť," dodal Kováč.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.