10.01.2019 SPRÁVY

VIDEO: Hviezda internetu Hela sa vydala. Už ju stihli aj údajne okradnúť!

Minulý týždeň v nedeľu sa vydávala hviezda internetu Hela. Pre hádky s druhom Aladárom sa stala miláčikom mnohých Slovákov. 

Keďže dvojica žila nadivoko, ich priatelia a fanúšikovia sa rozhodli, že im svojpomocne zorganizujú svadbu. Nechýbali preto svadobné šaty, kapela a ani hostia.

O polnoci nevesta tancovala redový tanec. Vyzbierané peniaze, údajne 700 Eur, však neskončili v rukách manželov, ale niekde inde. "Gizka si zobrala peniaze, nedali mi nič," povedala Hela v živom vysielaní na sociálnej sieti.

Po zverejnení tejto informácie sa na sociálnej sieti rozpútala búrlivá diskusia. Hela a jej manžel totiž žijú v biede. 

Po vyjadrení Heleny sa ozvali aj ľudia, ktorí jej mali pomôcť. Tí popreli akékoľvek obvinenia s tým, že boli práve oni zneužití zo strany internetovej hviezdy a muža, ktorý zverejňuje jej videá. Upozorňujeme, že nasledujúce video obsahuje vulgarizmy.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.