27.10.2020 SPRÁVY

VIDEO: Hiri sú tu opäť! Všetky najdôležitejšie informácie.

Foto: Gipsy Television

Bloger Jozef Kmeťo zomrel. Dôvodom malo byť infekčné ochorenie Covid-19. Na Slovensku cez víkend začne celoplošné testovanie. Aj týmto témam sme sa venovali. Pozrite si Hiri, príjemné sledovanie.

Boli sme sa taktiež pozrieť do obce Hrabušice. Tamojší obyvatelia sa sťažujú na zlý stav ciest. Poškodené majú mať preto autá. Taktiež sme sa venovali aj avizovanému presunu Úradu splnomocnenkyne vlády SR pre rómske komunity a zisťovali sme či ľudia, ktorí pracujú v Miestnych občianskych hliadkach skutočne prídu o prácu. Pozrite si spravodajskú reláciu Hiri.

Reláciu Hiri si môžete pozrieť aj vo viacerých regionálnych televíziách. Hiri vyrába Gipsy Television z vlastných peňazí a vďaka finančnej podpore Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Úrad splnomocnenkyne vlády chcú presunúť pod Matovičov úrad.

Úrad splnomocnenkyne vlády pre rómske komunity si chce zobrať pod svoje krídla premiér Igor Matovič. Dôvodom má byť posilnenie úradu a jeho kompetencií.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.