VIDEO: Dušana Gogu (†38) dnes pochovali v Batizovciach.

video: J. Oláh

S hviezdou internetu, Dušanom Gogom sa dnes v Batizovciach rozlúčila jeho rodina a priatelia. Obrad sa konal v tamojšom kostole. 

Gogovci po svojom bratovi pátrali dlhé roky. Až vďaka televíznej reportáži sa polícia rozhýbala a Dušanka našla v Holandsku. Keď však Gogovcom už mala oznámiť radostnú správu, žiaľ sa tak nestalo.

Práve naopak, polícia rodine oznámila, že ich brat zomrel v krajine tulipánov údajne na zástavu srdca. 

Dušan Goga bol mentálne zaostalý. Svojou spontánnosťou si však vedel získať srdcia mnohých ľudí. To vystihol Matúš  Hudák, ktorý vďaka vtipným videám urobil z neznámeho muža medzinárodnú hviezdu, ktorú predával ako atrakciu - zabávača na rôzne spoločenské podujatia.

Neskôr sa však po Dušanovi zľahla zem a jeho tútor, Matúš Hudák, cez sociálnu sieť oznámil, že zabávača zobral do Holandska istý muž. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Zverejnili nové fotografie z dolapenia nacistického zločinca Eichmanna.

Izraelská vnútorná tajná služba Šin Bet zverejnila nové fotografie týkajúce sa operácie, počas ktorej pred 60 rokmi v Argentíne chytili jedného z najhľadanejších nacistických zločincov Adolfa Eichmanna. 

Showbiz

Lucia Bikárová v SuperStar skončila!

Talentovaná speváčka Lucia Bikárová z Brna, nepostúpila medzi päť najlepších spevákov tohtoročnej súťaže a SuperStar opustila!