15.09.2020 SPRÁVY

VIDEO: Dievčatko, ktoré vypadlo z nemocničného okna dnes pochovali.

Reprofoto: Gipsy Television       Video: FB/Ozan Len Tvoj

Rodičia a rodina dnes dali posledné zbohom 7-ročnej Agneske, ktorá minulý týždeň vo štvrtok vypadla z okna nemocnice v Poprade.

Dievčatko sa dostalo do nemocnice deň pred tragickou udalosťou. Miestna občianska poriadková služba v Spišskom Štiavniku si všimla, že s dievčatkom niečo nie je v poriadku. Po jednom dni hospitalizácie došlo k tragédii. Agneska neprežila pád z ôsmeho poschodia.

"Mali dávať pozor a nemali mať kľúčky v oknách, keď vedeli, že tam sú deti. Veď to je jasné, že hocijaké dieťa 7-8 ročné otvorí to okno a vyskočí, keď nevydrží," myslí si otec Agnesky.

Nemocnica tvrdí, že má dlhodobo prijaté opatrenia. Na detskom oddelení sú podľa hovorkyne zdravotníckeho zariadenia odstránené z okien kľučky. Ako došlo k tragickej udalosti je predmetom interného, ale i policajného vyšetrovania. "Je nám nesmierne ľúto tejto situácie. Vyjadrujeme rodine a pozostalým úprimnú sústrasť. Momentálne  prebieha vyšetrovanie, a to sú všetky informácie, ktoré môžeme poskytnúť," informovala hovorkyňa nemocnice Sylvia Galajda.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.