15.09.2020 SPRÁVY

VIDEO: Dievčatko, ktoré vypadlo z nemocničného okna dnes pochovali.

Reprofoto: Gipsy Television       Video: FB/Ozan Len Tvoj

Rodičia a rodina dnes dali posledné zbohom 7-ročnej Agneske, ktorá minulý týždeň vo štvrtok vypadla z okna nemocnice v Poprade.

Dievčatko sa dostalo do nemocnice deň pred tragickou udalosťou. Miestna občianska poriadková služba v Spišskom Štiavniku si všimla, že s dievčatkom niečo nie je v poriadku. Po jednom dni hospitalizácie došlo k tragédii. Agneska neprežila pád z ôsmeho poschodia.

"Mali dávať pozor a nemali mať kľúčky v oknách, keď vedeli, že tam sú deti. Veď to je jasné, že hocijaké dieťa 7-8 ročné otvorí to okno a vyskočí, keď nevydrží," myslí si otec Agnesky.

Nemocnica tvrdí, že má dlhodobo prijaté opatrenia. Na detskom oddelení sú podľa hovorkyne zdravotníckeho zariadenia odstránené z okien kľučky. Ako došlo k tragickej udalosti je predmetom interného, ale i policajného vyšetrovania. "Je nám nesmierne ľúto tejto situácie. Vyjadrujeme rodine a pozostalým úprimnú sústrasť. Momentálne  prebieha vyšetrovanie, a to sú všetky informácie, ktoré môžeme poskytnúť," informovala hovorkyňa nemocnice Sylvia Galajda.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.