15.09.2020 SPRÁVY

VIDEO: Dievčatko, ktoré vypadlo z nemocničného okna dnes pochovali.

Reprofoto: Gipsy Television       Video: FB/Ozan Len Tvoj

Rodičia a rodina dnes dali posledné zbohom 7-ročnej Agneske, ktorá minulý týždeň vo štvrtok vypadla z okna nemocnice v Poprade.

Dievčatko sa dostalo do nemocnice deň pred tragickou udalosťou. Miestna občianska poriadková služba v Spišskom Štiavniku si všimla, že s dievčatkom niečo nie je v poriadku. Po jednom dni hospitalizácie došlo k tragédii. Agneska neprežila pád z ôsmeho poschodia.

"Mali dávať pozor a nemali mať kľúčky v oknách, keď vedeli, že tam sú deti. Veď to je jasné, že hocijaké dieťa 7-8 ročné otvorí to okno a vyskočí, keď nevydrží," myslí si otec Agnesky.

Nemocnica tvrdí, že má dlhodobo prijaté opatrenia. Na detskom oddelení sú podľa hovorkyne zdravotníckeho zariadenia odstránené z okien kľučky. Ako došlo k tragickej udalosti je predmetom interného, ale i policajného vyšetrovania. "Je nám nesmierne ľúto tejto situácie. Vyjadrujeme rodine a pozostalým úprimnú sústrasť. Momentálne  prebieha vyšetrovanie, a to sú všetky informácie, ktoré môžeme poskytnúť," informovala hovorkyňa nemocnice Sylvia Galajda.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Úrad splnomocnenkyne vlády chcú presunúť pod Matovičov úrad.

Úrad splnomocnenkyne vlády pre rómske komunity si chce zobrať pod svoje krídla premiér Igor Matovič. Dôvodom má byť posilnenie úradu a jeho kompetencií.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.