Bratislava, 30.07.2015 SPRÁVY

Vanessa Šarköziová sa vydala! Takto vyzerala rekonštrukcia rómsko-nerómskej svadby.

foto Gipsy Television

Prvý deň najväčšieho rómskeho festivalu, ktorý sa na Slovensku organizuje od roku 2008 otvorila veľkolepá rekonštrukcia rómsko-nerómskej svadby. Pozrite sa ako to v štúdiu Olmypia v stredu vyzeralo.

Dcéra Cigánskych diablov, Vanessa Šarköziová sa vydala ako 14 ročná. Zobrala si svojho hereckého kolegu Tomáša Majlátha. Samozrejme, že išlo len o fikciu. Organizátori Gypsy Festu totiž pripravili pre návštevníkov rekonštrukciu rómsko-nerómskej svadby.Festival pokračuje aj vo štvrtok prezentáciou "Rómovia ako ich nepoznáte". Na hlavnom námestí v Bratislave budú od 13.00 hodiny prezentovať svoju prácu rómski vojaci, policajti, zdravotní asistenti a ďalší úspešní Rómovia. Program Gypsy Festu bude pokračovať o 20-tej hodine rovnako na Hlavnom námestí veľkolepou tanečno-speváckou show Gipsy Baron.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. pozývajú na Gypsy Fest.

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. a O poštaris band pozývajú v sobotu na Gypsy Fest do Bratislavy. Práce ich koncert ukončí 14. ročník festivalu.