Bratislava, 30.07.2015 SPRÁVY

Vanessa Šarköziová sa vydala! Takto vyzerala rekonštrukcia rómsko-nerómskej svadby.

foto Gipsy Television

Prvý deň najväčšieho rómskeho festivalu, ktorý sa na Slovensku organizuje od roku 2008 otvorila veľkolepá rekonštrukcia rómsko-nerómskej svadby. Pozrite sa ako to v štúdiu Olmypia v stredu vyzeralo.

Dcéra Cigánskych diablov, Vanessa Šarköziová sa vydala ako 14 ročná. Zobrala si svojho hereckého kolegu Tomáša Majlátha. Samozrejme, že išlo len o fikciu. Organizátori Gypsy Festu totiž pripravili pre návštevníkov rekonštrukciu rómsko-nerómskej svadby.Festival pokračuje aj vo štvrtok prezentáciou "Rómovia ako ich nepoznáte". Na hlavnom námestí v Bratislave budú od 13.00 hodiny prezentovať svoju prácu rómski vojaci, policajti, zdravotní asistenti a ďalší úspešní Rómovia. Program Gypsy Festu bude pokračovať o 20-tej hodine rovnako na Hlavnom námestí veľkolepou tanečno-speváckou show Gipsy Baron.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.