08.09.2020 SPRÁVY

TREBIŠOV: Jeden z bratov, ktorý mal napadnúť Viktora je vo väzbe.

Minulý týždeň sme vás informovali o incidente, ktorý sa udial v trebišovskej osade. Dvaja bratia mali napadnúť otca piatich detí, Viktora Šandora.

Podľa informácií Gipsy Television mali dvaja bratia zbiť Viktora Šandora. Prečo došlo k napadnutiu muža nie je známe. "Vo Vami uvedenom prípade vedie vyšetrovanie vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Trebišove trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví," uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová.

Rodina napadnutého tvrdí, že útočníci mali byť dvaja bratia. Polícia obvinila len jedného z nich. "Po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ PZ obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví jednu osobu, ktorá je stíhaná väzobne," uviedla Mésarová.

Keďže vyšetrovanie prípadu pokračuje, polícia aj pre citlivosť prípadu bližšie informácie poskytovať nebude.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.