08.09.2020 SPRÁVY

TREBIŠOV: Jeden z bratov, ktorý mal napadnúť Viktora je vo väzbe.

Minulý týždeň sme vás informovali o incidente, ktorý sa udial v trebišovskej osade. Dvaja bratia mali napadnúť otca piatich detí, Viktora Šandora.

Podľa informácií Gipsy Television mali dvaja bratia zbiť Viktora Šandora. Prečo došlo k napadnutiu muža nie je známe. "Vo Vami uvedenom prípade vedie vyšetrovanie vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Trebišove trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví," uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová.

Rodina napadnutého tvrdí, že útočníci mali byť dvaja bratia. Polícia obvinila len jedného z nich. "Po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ PZ obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví jednu osobu, ktorá je stíhaná väzobne," uviedla Mésarová.

Keďže vyšetrovanie prípadu pokračuje, polícia aj pre citlivosť prípadu bližšie informácie poskytovať nebude.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.