TALENTY PRE SLOVENSKO: Predstavujeme nového rómskeho kulturistu

ilustračné foto internet

Vojka, 8. december 2012 (Gipsy Television) - Vojtech Oláh má 19 rokov, no všetci odborníci sa už teraz zhodujú na tom, že vo svojej športovej kariére to môže dotiahnuť ešte veľmi ďaleko. Na Majstrovstvách Slovenska v roku 2007 bol prvý v kategórii Junior a tretí v kategórii Dorastenec. O rok na to bol nominovaný aj na Majstrovstvá sveta. Pozrite si videoreportáž.
Vojtech má podľa trénerov všetky fyzické predpoklady nato, aby bol z neho profesionálny kulturista. Aj on sám potom veľmi túži a to aj napriek tomu, že je na 60 percent nedoslýchavý. V škole má preto individuálny študijný program.
 
Vojtech sa aj napriek svojmu handicapu snaží o to, aby jedného dňa mohol reprezentovať Slovensko na najvýznamnejších medzinárodných súťažiach. Kulturistike sa venuje od svojich 12-tich rokov a už získal viacero
ocenení.
 

Ak chcete Vojtecha Oláha finančne podporiť, kontaktujte nás. Urobíte dobrú vec!

 Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.