02.09.2022 SPRÁVY

Svetová hviezda Ricardo Kwiek dnes vystúpi v Bratislave! Gypsy Fest avizuje výnimočný koncert!

Foto: Gipsy Television

Nemecký spevák Sebastian Kwiek, ktorého pozná takmer celý svet pod umeleckým menom Ricardo Kwiek, dnes vystúpi v Bratislave. Len na Gypsy Feste budete môcť vidieť exkluzívnu show, ktorú umelec pripravil len pre tento najväčší slovenský festival.

Ricardo Kwiek sa asi po 20 rokoch postaví na koncertné pódium so živou kapelou. Dôvodom je 14. ročník Gypsy Festu, pre ktorý pripravil výnimočný koncert. Diváci ho vraj už nikde inde v takejto zostave neuvidia. "Jeho fanúšikovia sa môžu tešiť na známe hity, ale aj na nové skladby, ktoré znejú skvele so živou kapelou. Jeho koncert bude výnimočný. Po zvukových skúškach, ktoré už absolvoval môžem povedať, že pôjde o hudobnú lahôdku, pretože s Ricardom budú na pódiu skúsení a rešpektovaní muzikanti, ktorí hrajú s Igorom Kmeťom ml. či Monikou Bagárovou," povedal pre Gipsy Television riaditeľ festivalu Jozef Šivák.

Spevák sa už nachádza v Bratislave. Ubytovaný je v nemenovanom luxusnom hotely. Do hlavného mesta prišiel s manželkou, ale so svojou dcérou Nadiou, ktorá po ňom zdedila spevácky talent. Na koncerte by údajne mala vystúpiť aj ona. Organizátori, ale túto informáciu nepotvrdili. 

Predskokanom speváckej hviezdy, ktorú poznajú takmer na všetkých kontinentoch je česká kapela Imperio. Na Gypsy Feste vystúpi s programom Romano kheľiben.

Gypsy Fest začne v piatok, teda dnes o 20.00 hodine na Hlavnom námestí v Bratislave. Po koncertoch organizuje obľúbený tanečný klub LOFT 05 rómsku zábavu. Do tanca bude hrať kapela Gipsy Nicol. Podnik sa nachádza len pár desiatok metrov od miesta festivalu. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti.

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti z rómskych komunít vo veku od nula do šesť rokov. 

Showbiz

Exkluzívny záznam vystúpenia speváka Ricarda Kwieka na Gipsy Television.

Ricrado Kwiek, svetová hudobná hviezda rómskeho pôvodu, má za sebou fascinujúci príbeh. Narodený v Poľsku a so silnými rodinnými väzbami v Nemecku, kde jeho predkovia žili viac ako 50 rokov. Kwiek je viac než len spevák. Je to človek s hlbokými koreňmi a vášňou pre svoju kultúru.