RYTMUS ŠOKUJE: Mení svoje názory a žáner. Bude z neho disco boy?

foto internet

Bratislava 21. marca 2011 (Gipsy Television/ Paulína Janová) - Zmena je život. Ale žeby to platilo práve o Rytmusovi? Dlhšiu dobu sme o ňom nepočuli. Odrazu sa stal tvárou mediálnej kampane nemenovaj telefoniky, najnovšie každý víkend zasadá za porotcovský stôl v speváckej televíznej šou a akoby toho nebolo dosť, jeho skladby sú tvorené v štýle disco. Dôkazom toho je aj jeho najnovší singel s kontroverzným názvom.  

Práve v súvislosti s touto skladbou sa Rytmusovi opäť podarilo rozvášniť davy. Možno vďaka kontroverznému textu plnému nadávok, možno vďaka chytľavosti a rytmickosti skladby a možno práve kôli celkovému ladeniu jeho tvorby do Disco štýlu. Nový singel a videoklip bude Rytmus prezentovať už o 4 dni a Gipsy Television pri tom nebude chýbať, preto sledujte náš web.

 

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Andrej Kiska nám ukázal modely, ktoré navrhli aj rómski dizajnéri a ušili rómske krajčírky.

Bývalý prezident SR Andrej Kiska vytvoril filantropický projekt, ktorý ponúka pohľad na fascinujúcu kolekciu odevov, ale umožňuje aj pomôcť zmeniť osud ľudí, ktorí žijú v osadách.

Showbiz

Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta je nakrútená. Alžbeta Ferencová dostáva ponuky.

Pred tromi týždňami padla posledná klapka pri nakrúcaní 2. série najsledovanejšieho jojkárskeho seriálu roka 2023. Iveta sa už čoskoro objaví opäť na televíznych obrazovkách.