RYTMUS ŠOKUJE: Mení svoje názory a žáner. Bude z neho disco boy?

foto internet

Bratislava 21. marca 2011 (Gipsy Television/ Paulína Janová) - Zmena je život. Ale žeby to platilo práve o Rytmusovi? Dlhšiu dobu sme o ňom nepočuli. Odrazu sa stal tvárou mediálnej kampane nemenovaj telefoniky, najnovšie každý víkend zasadá za porotcovský stôl v speváckej televíznej šou a akoby toho nebolo dosť, jeho skladby sú tvorené v štýle disco. Dôkazom toho je aj jeho najnovší singel s kontroverzným názvom.  

Práve v súvislosti s touto skladbou sa Rytmusovi opäť podarilo rozvášniť davy. Možno vďaka kontroverznému textu plnému nadávok, možno vďaka chytľavosti a rytmickosti skladby a možno práve kôli celkovému ladeniu jeho tvorby do Disco štýlu. Nový singel a videoklip bude Rytmus prezentovať už o 4 dni a Gipsy Television pri tom nebude chýbať, preto sledujte náš web.

 

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Kapelu Gipsy Culy oklamali. V NItre ju nevyplatili.

Kapela Gipsy Culy má ťažké srdce na obyvateľku mesta Nitra, ktorá ich údajne oklamala. Hudobníci totiž prišli odohrať krstiny, no žena ich vraj vopred odmietla vyplatiť.