RYTMUS ŠOKUJE: Mení svoje názory a žáner. Bude z neho disco boy?

foto internet

Bratislava 21. marca 2011 (Gipsy Television/ Paulína Janová) - Zmena je život. Ale žeby to platilo práve o Rytmusovi? Dlhšiu dobu sme o ňom nepočuli. Odrazu sa stal tvárou mediálnej kampane nemenovaj telefoniky, najnovšie každý víkend zasadá za porotcovský stôl v speváckej televíznej šou a akoby toho nebolo dosť, jeho skladby sú tvorené v štýle disco. Dôkazom toho je aj jeho najnovší singel s kontroverzným názvom.  

Práve v súvislosti s touto skladbou sa Rytmusovi opäť podarilo rozvášniť davy. Možno vďaka kontroverznému textu plnému nadávok, možno vďaka chytľavosti a rytmickosti skladby a možno práve kôli celkovému ladeniu jeho tvorby do Disco štýlu. Nový singel a videoklip bude Rytmus prezentovať už o 4 dni a Gipsy Television pri tom nebude chýbať, preto sledujte náš web.

 

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.