24.06.2020 SPRÁVY

Prezidentka Čaputová náhle ruší svoj program. Ostala v domácej karanténe.

Archívne foto

Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa dnes mala stretnúť s rakúskym prezidentom Alexandrom Van der Bellenom. Diskutovať mali o pandémii, európskom pláne obnovy a o spoločnej priorite, ktorou je ochrana životného prostredia.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa mala stretnúť s rakúskym kolegom o 10.00 hodine v Pezinku. Po stretnutí mali mať aj spoločné vyhlásenie pre médiá.

Zuzana Čaputová svoj program zrušila pre koronavírus. "Upozorňujeme redakcie, že prezidentka SR Zuzana Čaputová ruší svoj plánovaný program a do piatka 26. júna zostáva preventívne v domácej karanténe vzhľadom na to, že jeden zo zamestnancov prezidentskej kancelárie prišiel do kontaktu s osobou pozitívne testovanou na koronavírus," uviedol hovorca prezidentky SR Martin Strižinec.

Prezidentka má nagetívny test!

Zuzana Čaputová aj zamestnanec jej kancelárie, ktorý bol v kontakte s infikovanou osobou, majú negatívne testy na nový koronavírus. Informoval o tom hovorca prezidentky. "Naďalej však zostávajú v platnosti prijaté preventívne opatrenia a program prezidentky je až do výsledkov opakovaného testovania v najbližších dňoch zrušený," doplnil Martin Strižinec.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Vyhlásili 12. ročník ocenenia Roma Spirit.

Cieľom podujatia je podľa organizátorov vyzdvihnúť a oceniť výnimočné osobnosti a organizácie, ktoré sa aktívne podieľajú na zlepšení situácie rómskej menšiny a spolužitia Rómov a Nerómov na Slovensku.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.