PREMIÉRKA: Iveta Radičová sa dnes stretne s rómskymi starostami

foto Gipsy Television

Bratislava 21. januára 2011 (Gipsy Television/Katarína Mrňová) - Predsedníčka vlády SR Iveta Radišová sa dnes stretne v Košiciach s rómskymi starostami.

Predsedníčka vlády SR Iveta Radičová absolvuje v piatok 21. januára pracovný výjazd v Košickom kraji. V Košiciach navštívi závod U.S.Steel Košice, kde si prezrie výrobné priestory. Oboznámi sa s plánmi spoločnosti do budúcnosti a s vedením závodu bude diskutovať o aktuálnom podnikateľskom prostredí v SR so zameraním na špecifiká východoslovenského regiónu.

 

Program premiérky SR v Košiciach bude pokračovať spoločným stretnutím s novozvolenými rómskymi starostami a predstaviteľmi Úradu splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity. Témou spoločného stretnutia bude aktuálna problematika rozvoja obcí s rómskou komunitou. Výjazdový program na východnom Slovensku ukončí premiérka SR v Spišskej Novej Vsi návštevou premiéry divadelného predstavenia Sanatórium v priestoroch Spišského divadla. Gipsy Television o tom inforomoval tlačový odbor Úradu vlády SR.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.