PREDSTAVUJEME: Talenty pre Slovensko - Michal Šereš

foto Gipsy Television

Bratislava 7. septembra 2011 (Gipsy Television/ Daniela Strelková) - Gipsy Television štartuje seriál "Talenty pre Slovensko". Michal Šereš má len desať rokov, no výtvarnému umeniu sa venuje už od detstva. Rád kreslí, maľuje navyše vytvára sochy. So svojimi prácami už získal niekoľko ocenení. Navyše má za sebou už aj prvú výstavu.

Gipsy Television v rámci pozitívnej propagácie Rómov smerom k majorite spúšťa Gipsy Television nový televízny seriál "Talenty pre Slovensko". Ako prvého vám predstavujeme nádejného maliara z Rimavskej Soboty Miška Šereša. Dlhšiu verziu reportáže si budete môcť pozrieť už čoskoro v relácii Romano Dživipen, ktorú moderuje Katarína Strelková.
 
 
 

Poznáte vo svojom okolí talentovaného človeka? Myslíte si, že by o ňom mali vedieť všetci? Napíšte nám e-mail: info@gipsytv.eu alebo nám zatelefonujte na číslo 0918 868 127.

 

 

 Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Toto sú víťazi Roma Spirit 2021.

Ocenenie Roma Spirit 2021 získali nezisková organizácia Návrat, o.z., Bratislava, mesto Fiľakovo, boxer Viliam Tankó, spoločnosť PASELL SLOVAKIA s.r.o., redaktor Jozef Šivák a módny dizajnér Pavol Berky. O laureátoch ocenenia rozhodla medzinárodná Odborná porota.

Showbiz

VIDEO: Najväčšia dáma známych rómskych plesov sa po smrti dočkala pocty.

Oľga Holubová bola výraznou tvárou známych rómskych plesov, ktoré sa organizujú v Bratislave. Aj keď žila v britskom Londýne, na žiadnom nesmela chýbať. Po smrti sa dočkala pocty. Známa kapela jej zložila pieseň.