31.12.2020 SPRÁVY

Pozrite si posledné tohtoročné správy Hiri.

Foto: Gipsy Television

V poslednom tohtoročnom vydaní správ Hiri sme sa venovali rôznych témam. Vláda prísnila opatrenia pre zlú epidemickú situáciu. Novoročný ohňostroj v Sydney trval len sedem minút. ľudia ho sledovali zväčša zo svojich obývačiek.

Naše štáby navštívili aj obce Milpoš, Jurské, Svinia a Krásnohorské podhradie. Tamojší obyvatelia majú totiž rôzne problémy. Aké, sa dozviete v poslednom tohtoročnom vydaní správ Hiri.

K sledovaniu vás pozýva Petra Šarköziová a Jozef Novák. Gipsy Television vyrába Hiri z vlastných peňazí a vďaka finančnej podpore Fondu na podporu kultúry národnostných menšín. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.