08.09.2020 SPRÁVY

Polícia pátra po Irene Balážovej. Domov sa už nevrátila.

Foto: KR PZ Žilina/ Gipsy Television

Polícia v Čadci pátra po nezvestnej maloletej osobe, 15-ročnej Irene Balážovej.

15-ročná Irena pochádza z obce Staškov v okrese Čadca. Počas prvého školského dňa sa vybrala do školy v Kysuckom Novom Meste, kde však neprišla. "Do dnešnej doby nepodala o sebe žiadne informácie," uviedol Radko Moravčík, hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Žiline.

Irena Balážová je vysoká 165 centimetrov, má štíhlu postavu, čierne dlhé vlasy a tmavohnedé oči. Naposledy mala oblečené čierne rifle, čierne tričko, čiernu bundu do pása a čierne baleríny. Na pravej ruke má tetovanie - ružu s kvetinami.

"Akékoľvek informácie k nezvestnej maloletej osobe žiadame občanov oznámiť na najbližší útvar PZ, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne aj na našu oficiálnu stránku Facebooku," dodal Moravčík.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Úrad splnomocnenkyne vlády chcú presunúť pod Matovičov úrad.

Úrad splnomocnenkyne vlády pre rómske komunity si chce zobrať pod svoje krídla premiér Igor Matovič. Dôvodom má byť posilnenie úradu a jeho kompetencií.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.