08.09.2020 SPRÁVY

Polícia pátra po Irene Balážovej. Domov sa už nevrátila.

Foto: KR PZ Žilina/ Gipsy Television

Polícia v Čadci pátra po nezvestnej maloletej osobe, 15-ročnej Irene Balážovej.

15-ročná Irena pochádza z obce Staškov v okrese Čadca. Počas prvého školského dňa sa vybrala do školy v Kysuckom Novom Meste, kde však neprišla. "Do dnešnej doby nepodala o sebe žiadne informácie," uviedol Radko Moravčík, hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Žiline.

Irena Balážová je vysoká 165 centimetrov, má štíhlu postavu, čierne dlhé vlasy a tmavohnedé oči. Naposledy mala oblečené čierne rifle, čierne tričko, čiernu bundu do pása a čierne baleríny. Na pravej ruke má tetovanie - ružu s kvetinami.

"Akékoľvek informácie k nezvestnej maloletej osobe žiadame občanov oznámiť na najbližší útvar PZ, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne aj na našu oficiálnu stránku Facebooku," dodal Moravčík.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Vyhlásili 12. ročník ocenenia Roma Spirit.

Cieľom podujatia je podľa organizátorov vyzdvihnúť a oceniť výnimočné osobnosti a organizácie, ktoré sa aktívne podieľajú na zlepšení situácie rómskej menšiny a spolužitia Rómov a Nerómov na Slovensku.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.