08.09.2020 SPRÁVY

Polícia pátra po Irene Balážovej. Domov sa už nevrátila.

Foto: KR PZ Žilina/ Gipsy Television

Polícia v Čadci pátra po nezvestnej maloletej osobe, 15-ročnej Irene Balážovej.

15-ročná Irena pochádza z obce Staškov v okrese Čadca. Počas prvého školského dňa sa vybrala do školy v Kysuckom Novom Meste, kde však neprišla. "Do dnešnej doby nepodala o sebe žiadne informácie," uviedol Radko Moravčík, hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Žiline.

Irena Balážová je vysoká 165 centimetrov, má štíhlu postavu, čierne dlhé vlasy a tmavohnedé oči. Naposledy mala oblečené čierne rifle, čierne tričko, čiernu bundu do pása a čierne baleríny. Na pravej ruke má tetovanie - ružu s kvetinami.

"Akékoľvek informácie k nezvestnej maloletej osobe žiadame občanov oznámiť na najbližší útvar PZ, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne aj na našu oficiálnu stránku Facebooku," dodal Moravčík.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.