PÁTRANIE: Stratil sa duševne chorý Marián Toráč

foto policia

Trenčín 28. septembra 2011 (Gipsy Television/ Daniela STRELKOVÁ) - Policajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 46-ročnom Mariánovi Toráčovi. Gipsy Television o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne Elena Antalová.

Marián Toráč odišiel z domu v Novom Meste nad Váhom 22. septembra dopoludnia. "Doteraz sa svojim príbuzným neozval. Pri odchode z domu nemal pri sebe doklady ani finančnú hotovosť," vysvetľuje policajná hovorkyňa Elena Antálová.

 

Marián Toráč je duševne chorý a má sklony k bezdôvodným útekom z domu. Je štíhlej postavy, meria 178 cm má čierne rovné vlasy, asi 5 cm dlhé a hnedé oči, zdanlivý vek 40 rokov.  Oblečenú mal žltú košeľu, čierne tepláky, obuté mal oranžové šľapky. "Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158," dodáva Antalová.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Úrad splnomocnenkyne vlády chcú presunúť pod Matovičov úrad.

Úrad splnomocnenkyne vlády pre rómske komunity si chce zobrať pod svoje krídla premiér Igor Matovič. Dôvodom má byť posilnenie úradu a jeho kompetencií.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.