PÁTRANIE: Stratil sa duševne chorý Marián Toráč

foto policia

Trenčín 28. septembra 2011 (Gipsy Television/ Daniela STRELKOVÁ) - Policajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 46-ročnom Mariánovi Toráčovi. Gipsy Television o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne Elena Antalová.

Marián Toráč odišiel z domu v Novom Meste nad Váhom 22. septembra dopoludnia. "Doteraz sa svojim príbuzným neozval. Pri odchode z domu nemal pri sebe doklady ani finančnú hotovosť," vysvetľuje policajná hovorkyňa Elena Antálová.

 

Marián Toráč je duševne chorý a má sklony k bezdôvodným útekom z domu. Je štíhlej postavy, meria 178 cm má čierne rovné vlasy, asi 5 cm dlhé a hnedé oči, zdanlivý vek 40 rokov.  Oblečenú mal žltú košeľu, čierne tepláky, obuté mal oranžové šľapky. "Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158," dodáva Antalová.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Situáciu v rómskych osadách monitorujú aj asistenti podpory zdravia.

V dovolenkovom období, keď evidujeme zvýšený pohyb ľudí, je monitorovanie výskytu ochorenia COVID-19 stále aktuálne a nevyhnutné. Preto ministerstvo zdravotníctva podporuje aktivity, ktoré prispievajú k prehľadnosti epidemiologickej situácie na Slovensku.

Showbiz

Kráľovná rómskej hudby Esma Redžepová by oslávila 77. narodeniny.

Macedónska speváčka, Esma Redžepová by 8. augusta oslávila 77. narodeniny. Slávna speváčka zomrela pred štyrmi rokmi.