13.09.2020 SPRÁVY

Nezvestná Irena Balážová sa našla! K vyhlásenému pátraniu vôbec nemuselo dôjsť.

Foto: KR PZ Žilina/ Gipsy Television

Polícia v Čadci vyhlásila pred niekoľkými dňami pátranie po 15-ročnej Irene Balážovej. K vyhláseniu pátrania by však nemuselo dôjsť, ak by dievča rodičom povedalo kam ide.

Irena Balážová z obce Staškov v okrese Čadca šla počas prvého školského dňa do školy v Kysuckom Novom Meste. Podľa polície tam nedorazila. "Do dnešnej doby nepodala o sebe žiadne informácie," uviedol počas vyhláseného pátrania po maloletej, Radko Moravčík, hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Žiline.

Dievča sa po medializácii prípadu domov vrátila a našťastie sa jej nič nestalo. "Bola som len u kamarátky. Mamina nevedela kde som," uviedla Irena Balážová pre Gipsy Television.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.