Bratislava, 19.05.2014 SPRÁVY

KORMÚTHOVÁ: Bulvár mi zničil život. Stretla sa aj s Pollákom

foto K. K.

Dostala výpoveď a hneď sa stretla s rómskym splnomocnencom Pollákom.

RTVS   sa od začiatku kauzy dištancovala od názorov športovej moderátorky Kristíny Kormúthovej. Nevhodné správanie svojej tváre tak musela riešiť personálna komisia. Po medializovaných informáciach sa tak dalo predpokladať, ako sa k moderátorke postaví jej zamestnávateľ.

"Vzhľadom na vzniknutú situáciu sme ukončili dnešným dňom spoluprácu s pani Kristínou Kormútovou," povedala pre Gipsy Television Dominika Šulcová, hovorkyňa RTVS.

Po skončení personálnej komisie sa Kormútová stretla s rómskym splnomocnencom Petrom Polákom. O stretnutie s ním požiadala samotná moderátorka.

"On mal len sprostredkované informácie cez bulvára ktorý zas a znova zničil život slušnému človeku," povedala v rozhovore pre Gipsy Television Kormúthová.

"Ja som si vypočul pani Kormúthovú, ktorá mi povedala ako sa to udialo. Ja teda nemôžem nič ine škontatovať, že odsudzujem akúkoľvek zlodejinu nech ju spácha ktokoľvek v tejto krajine, či to bude Róm alebo ktorýkoľvek politik. Ale odsudzujem rovnako rasovú nenávisť, ktorá je šírená," povedal po spoločnom stretnutí Peter Pollák. 
Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Toto sú víťazi Roma Spirit 2021.

Ocenenie Roma Spirit 2021 získali nezisková organizácia Návrat, o.z., Bratislava, mesto Fiľakovo, boxer Viliam Tankó, spoločnosť PASELL SLOVAKIA s.r.o., redaktor Jozef Šivák a módny dizajnér Pavol Berky. O laureátoch ocenenia rozhodla medzinárodná Odborná porota.

Showbiz

VIDEO: Najväčšia dáma známych rómskych plesov sa po smrti dočkala pocty.

Oľga Holubová bola výraznou tvárou známych rómskych plesov, ktoré sa organizujú v Bratislave. Aj keď žila v britskom Londýne, na žiadnom nesmela chýbať. Po smrti sa dočkala pocty. Známa kapela jej zložila pieseň.