GYPSY FEST 2013: Poznáme 19 mien známych osobností, ktoré prídu podporiť rómskeho návrhára Pavla Berkyho

foto P. B.

Bratislava, 18. júla 2013 (Gipsy Television) - Takmer dve desiatky známych osobností podporia rómskeho návrhára Pavla Berkyho. Dizajnér totiž v rámci šiesteho ročníka svetového rómskeho festivalu "International Gypsy Fest" vyrobí špeciálnu kolekciu určenú len pre toto podujatie. 

Speváčky Katarína Hasprová, Sisa Lelkes-Sklovská, Gitanas, moderátorky Katarína Brychtová (RTVS), Aneta Sedlmair-Parišková (TV JOJ), Kvetka Horváthová (TV Markíza), Janette Štefánková (RTVS), Lucia Forman Habancová (TA3), Dana Strculová (TV JOJ), Mirka Luberdová (TV JOJ), Kristína Kormúthová (RTVS), Barbara Túroszová (TA3), Natália Fónod Babincová (TA3), herečka Zuzka Vačková, Monika Haklová z reality show Farma, či hudobníčka Silvia Šarköziová prídu podporiť talentovaného návrhára Pavla Berkyho.


Súčasťou svetového rómskeho festival "International Gypsy Fest" bude totiž exkluzívna módna show slovenského návrhára rómskeho pôvodu Pavla Berkyho. Známe osobnosti budú totiž predvádzať Pavlove modely, ktoré im ušije na mieru. Projekt podporila aj Ivana Christová a jej profesionálny tím vizážistov z Mary Kay.

 

"Veľmi sa na prehliadku teším a pripravujem pre túto príležitosť špeciálnu kolekciu, ktorá bude mať prvky mojej predchádzajúcej práce, ale v nových variantách. Na prehliadke tiež ukážem ešte nezrealizované návrhy kolekcie Coming Out," povedal pre Gipsy Television Pavel Berky.

 

Fashion show pride podporiť aj spevák Robo Opatovský. Módna prehliadka sa uskutoční 31. Júla 2013 v Starej tržnici v Bratislave. Bežný divák sa však do sály nedostane, vstup je len pre pozvaných V.I.P. hostí.
 
Pavel Berky bude módnu show promovať už túto stredu naživo v RTVS/ Slovenská televízia v relácii Dámsky klub.

Vyhrajte V.I.P. pozvánky

 

Chcete sa aj vy ocitnúť v spoločnosti význymných osobností? Zapojte sa do súťaže o 4 V.I.P. pozvánky pre 2 osoby. Neviete ako?

Nakrúťte svojim mobilným telefónom krátku upútavku - reklamu na International Gypsy Fest. Zapojte do toho svojich kamarátov, rodinu, babku, spolužiakov či učiteľov!

V upútavke musia odznieť tieto informácie 

Názov: International Gypsy Fest

Kedy a kde sa uskutoční galaprogram: 3. august 2013 o 20:00 hodina, Majestic Music Club Bratislava

 

Účinkujúci: V programe vystúpia rómski umleci z 10-tich krajín sveta (India, Brazília, Fínsko, .....)

 

Vstupenky: Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal

 

 


Video nám pošlite na email: info@gipsytv.eu cez www.uschovna.cz.

 

Najzaujímavejšie videá zverejníme na našom webe a FB profile Gipsy Television. Štyria víťazi získajú V.I.P. vstupenky.

 

 

 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.