GIPSY TELEVISION: Kampaň k sčítaniu obyvateľov, domov a bytov podporili aj regionálne televízie

foto Gipsy Television

Bratislava 16. mája 2011 (Gipsy Television/ Paulína Janová) - Aktivizačnú kampaň, ktorú pre Rómov pripravila Gipsy Television podporili aj najväčšie slovenské regionálne televízie.  Pridali sa tak nielen k rómskej internetovej, ale aj k Slovenskej televízií.

Aj keď Gipsy Television spustila kampaň k sčítaniu obyvateľov, domov a bytov len minulý týždeň, odozva na štyri televízne spoty bola nad očakávania. Nielenže o kampani informovali takmer všetky slovenské internetové médiá, kampaň zaujala aj online magazín topky.sk.

 

Už 4 dni rotujú aktivizačné spoty vo vysielaní najväčšej regionálnej televízie Patriot. Kampaň sa vyšplhala len u tohto média na viac ako 105 tisíc eur. Podporiť rómsku menšinu sa rozhodla aj televízia Zemplín a televízia Region. "Sme radi, že našu snahu podporili regionálne televízie. Je pre nás dôležité, aby sa myšlienka kampane dostala k čo najviac divákom, "vysvetľuje riaditeľ Gipsy Television Jozef Zeman.Preskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Premiér Heger kričal: Lačho chaben! P. Pollák vydal kuchársku knihu.

Krst výnimočnej knihy receptov! Europoslanec Peter Pollák predstavil kuchársku knihu Čaro rómskej kuchyne, v ktorej zhromaždil 52 receptov z celej Európy.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.