Bratislava, 20.2.2014 SPRÁVY

ČAJOČKA: Gipsy Television spúšta novú reláciu pre rómske ženy

foto Gipsy Television

Čajočka, tak sa volá nová relácia Gipsy Television, ktorá je určená rómskym ženám. Nový formát bude rómska internetová televízia vyrábať v spolupráci s exkluzívnym salónom krásy, ktorý navštevujú slovenské celebrity Joico a DNJ. 
"Sme radi, že takýto formát môžeme ponúknuť rómskemu divákovi. Keďže ženy si najčastejšie pozerajú portál Gipsy Television a naše programy, rozhodli sme, že im ponúkneme fotmát, ktorému sme dali názov ČAJOČKA," povedal odborný garant televízie Jozef Šivák.

 

Gipsy Television bude novú reláciu vysielať raz mesačne. Na jej výrobe sa bude podieľať profesionálny tím vizážistov, kaderníkov a módna návrhára. "Dáme alebo slečne naši celebritní odborníci zmenia účes, naučia ju líčiť sa a poradia jej, čo by si mala obliecť, aby vyzerala ako správna čajočka. Veríme, že o zmenu imidžu prejavia záujem rómske ženy a dievčatá. Stáť ich to nebude ani cent. Zaplatiť si však budú musieť len cestu do Bratislavy," vysvetlil Šivák.

 

Gipsy Television bude program vyrábať z vlastných finančných prostriedkov v spolupráci so spoločnosťou Joico a DNJ.

 Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Francúzske reštaurácie vymysleli ochranné štíty pre zákazníkov.

Reštaurácie vo Francúzsku sa pripravujú na opätovné otvorenie. Aj v tejto krajine prevádzky musia dodržiavať hygienické opatrenia. 

Showbiz

Kam sa vytratila obľúbená moderátorka? Výrazná zmena imidžu a...

Linda Horváthová patrí obľúbeným tváram Gipsy Television. Jej relácia zo sveta showbiznisu - Romano dživipen má skvelú sledovanosť v mnohých krajinách Európy.