BRATISLAVA: Informačný deň Úradu splnomocnenca pre rómske komunity

foto TASR

Bratislava 22. augusta 2011 (Gipsy Television/ Katarína Mrňová) - Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity ako koordinátor Horizontálnej priority marginalizované rómske komunity pripravuje Informačný deň, ktorý sa uskutoční v utorok 23. augusta o 09.30 v Hoteli Bôrik v Bratislave.

Na podujatie boli pozvaní zástupcovia riadiacich orgánov všetkých operačných programov relevantných ku komplexnému prístupu a zástupcovia 149 obcí so schválenou Lokálnou stratégiou komplexného prístupu.

Cieľom podujatia je podať informácie zástupcom miest a obcí - prijímateľom podpory v rámci Lokálnej stratégie komplexného prístupu k predkladaniu žiadostí na doplnenie projektových zámerov k schválenej žiadosti o poskytnutie podpory lokálnej stratégie komplexného prístupu, ako aj poskytnúť aktuálne informácie o pripravovaných, resp. prebiehajúcich výzvach ostatných operačných programov na dopytovo orientované projekty a národné projekty.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Muž na pumpe odsával benzín z nádrže s vysávačom, spôsobil výbuch.

Vodič auta, ktorý v sobotu večer na čerpacej stanici v nemeckom meste Witten namiesto nafty omylom natankoval benzín, sa pokúsil túto chybu napraviť použitím vysávača, čím však spôsobil výbuch.

Showbiz

Deško Band z Košíc avizuje nový album. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na videoklip.

Obľúbená košická kapela Deško Band avizuje vydanie nového albumu. Termín zatiaľ nezverejnila.