11.11.2018 SPRÁVY

ANGLICKO: Pri policajnej naháňačke zomreli Rómovia.

Vozidlo, ktoré náháňala polícia sa zrazilo s autom, v ktorom sedeli Rómovia zo Slovenska. Štyria ľudia na mieste zomreli.

Pri dopravnej nehode bola na mieste mŕtva Vlasta Dunová (41), Miroslav Duna (50), Adnan Ashraf Jarral (35) a jeho syn Usman Usman Adnan Jarral (3). Adnanova manželka Erika Kroščenová (32) sa pri nehode naštatie len zranila, v nemocnici je v stabilizovanom stave.


V nemocnici bojuje o život dcéra zosnulých rodičov, Nikola Dunová (22) a jej trojročná dcéra, Lívia Matová. Matka dieťaťa je v kritickom, no v stabilizovanom stave. 


Vlasta Dunová a Miroslav Duna

Nehoda sa stala v piatok večer. Dve rodiny sa vrátili do Sheffieldu po celodennom výlete z Londýna. Ku kolízii došlo v blízkosti ich domu. Polícia naháňala vozidlo, v ktorom sedeli traja chlapci vo veku od 17 do 23 rokov. Práve to sa zrazilo s autom, v ktorom sedeli Rómovia.

 
Adnan Ashraf Jarral (35) a jeho syn


Polícia už chlapcov zatkla pre podozrenie, že nebezpečným jazdením zapríčinili usmrtenie osôb. Aj keď majú drobné zranenia, sú vo väzbe.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Americký Kongres schválil nový sviatok na počesť zrušenia otroctva.

Snemovňa reprezentantov Kongresu USA schválila v stredu návrh zákona, ktorým sa  krajine zavádza nový federálny sviatok: 19. jún – tzv. Juneteenth, deň pripomínajúci ukončenie otroctva v krajine.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.