11.11.2018 SPRÁVY

ANGLICKO: Pri policajnej naháňačke zomreli Rómovia.

Vozidlo, ktoré náháňala polícia sa zrazilo s autom, v ktorom sedeli Rómovia zo Slovenska. Štyria ľudia na mieste zomreli.

Pri dopravnej nehode bola na mieste mŕtva Vlasta Dunová (41), Miroslav Duna (50), Adnan Ashraf Jarral (35) a jeho syn Usman Usman Adnan Jarral (3). Adnanova manželka Erika Kroščenová (32) sa pri nehode naštatie len zranila, v nemocnici je v stabilizovanom stave.


V nemocnici bojuje o život dcéra zosnulých rodičov, Nikola Dunová (22) a jej trojročná dcéra, Lívia Matová. Matka dieťaťa je v kritickom, no v stabilizovanom stave. 


Vlasta Dunová a Miroslav Duna

Nehoda sa stala v piatok večer. Dve rodiny sa vrátili do Sheffieldu po celodennom výlete z Londýna. Ku kolízii došlo v blízkosti ich domu. Polícia naháňala vozidlo, v ktorom sedeli traja chlapci vo veku od 17 do 23 rokov. Práve to sa zrazilo s autom, v ktorom sedeli Rómovia.

 
Adnan Ashraf Jarral (35) a jeho syn


Polícia už chlapcov zatkla pre podozrenie, že nebezpečným jazdením zapríčinili usmrtenie osôb. Aj keď majú drobné zranenia, sú vo väzbe.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.