19.10.2019 SPRÁVY

ADAM CIBUĽA: Kulturistika mi chýba.

Foto: TASR

Adam Cibuľa patril k slovenským reprezentantom v kulturistike. V roku 2009 vyhral Majstrovstvá Európy. O dva roky neskôr, na Majstrovstvách sveta v Bombaji skončil na 5. mieste.

55-ročný rodák z Hnúšte patril pred desiatimi rokmi k svetovej špičke v kulturistike.

"Mňa našli na ulici. Prechádzal som okolo haly, kde boli majstrovstvá Slovenska v kulturistike. Mal som väčšie ruky ako všetci tí, ktorí tam súťažili.  Hneď ma oslovili. Nevedel som ako mám držať činky v rukách. Všetko m naučili a za osem mesiacov som sa stal Majstrom Európy," povedal Adam Cibuľa v rozhovore pre Gipsy Television.



Cibuľa napriek svojmu potenciálu, podľa viacerých ľudí, zlyhal. Nedostavil sa na niekoľko vyrcholových súťaží. Už bývalý kulturista v súčasnosti pracuje na stavbách ako zatepľovač a šport, ktorému sa venoval 22 rokov zavesil na klinec. Cibuľa by sa k nemu ale rád vrátil. 

"Kariéru som ukončil pre peniaze. Tento šport je veľmi drahý. Keby som mal sponzorov, tak by som to ešte skúsil a verím tomu, že by som bol úspešný," povedal Cibuľa pre Gipsy Television.



Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Diana, princezná z Walesu, by sa dožila 60. narodenín.

Už v detstve bola britskou Lady, počas života sa stala princeznou z Walesu a zomrela ako "kráľovná ľudských sŕdc". Od narodenia princeznej Diany, jednej z najznámejších celebrít 20. storočia, uplynie vo štvrtok 1. júla 60. rokov.

Showbiz

ŠORTY: Mohol som mať strednú školu, mohol som sa slušne vyjadrovať. Vždy som bol pre nich Cigán.

Moderátor Šorty patrí k najvýraznejším hlasom slovenského éteru. V súčasnosti pôsobí v rádiu Európa 2. So skromného Zvolenčana je dnes aj úspešný spevák.