16.08.2022 SHOWBIZ

Zomrel spevák Kamil Polakovič známy pod umeleckým menom City Boys Kamil.

Foto: youtube.com

Kamila Polakoviča označovali za kráľa rómskych piesní. Spevák zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. 

Spevák Kamil Polakovič z Trnavy zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. Gipsy Television to potvrdil člen rodiny. 

Na spevákovu smrť už reagoval jeho kolega, Igor Kmeťo starší. "Ťažko sa mi to píše. Zomrel jeden z najväčších spevákov. Kamil Polakovič bol veľký umelec. Robil tisíce ľudom radosť svojim nádherným hlasom. Budeš nám strašne chýbať. Rómska a československá kultúra stratila veľkú spevácku osobnosť. Úprimnú sústrasť tvojej rodine a nech ti svetlo večné svieti. Budeme na teba spomínať. S pozdravom do nebíčka," uviedol populárny spevák.  

Náhly odchod obľúbeného speváka reagovali už aj jeho fanúšikovia. "Úprimnú sústrasť celej rodine 😢. Bude veľmi chýbať. Som velmi rada, že som ťa poznala osobne. Mojej maminej mal ešte hrať na 60-tke. Škoda, že to takto dopadlo. Budeš nám veľa chýbať. Odpočívaj v pokoji," napísala na sociálnej sieti Mária. 

"Bol to pán Spevák, vyrástol som na jeho krásnych skladbách. Nech odpočíva v pokoji 🙏🖤 Jeho piesne sú nesmrteľné," uviedol Martin.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.