16.08.2022 SHOWBIZ

Zomrel spevák Kamil Polakovič známy pod umeleckým menom City Boys Kamil.

Foto: youtube.com

Kamila Polakoviča označovali za kráľa rómskych piesní. Spevák zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. 

Spevák Kamil Polakovič z Trnavy zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. Gipsy Television to potvrdil člen rodiny. 

Na spevákovu smrť už reagoval jeho kolega, Igor Kmeťo starší. "Ťažko sa mi to píše. Zomrel jeden z najväčších spevákov. Kamil Polakovič bol veľký umelec. Robil tisíce ľudom radosť svojim nádherným hlasom. Budeš nám strašne chýbať. Rómska a československá kultúra stratila veľkú spevácku osobnosť. Úprimnú sústrasť tvojej rodine a nech ti svetlo večné svieti. Budeme na teba spomínať. S pozdravom do nebíčka," uviedol populárny spevák.  

Náhly odchod obľúbeného speváka reagovali už aj jeho fanúšikovia. "Úprimnú sústrasť celej rodine 😢. Bude veľmi chýbať. Som velmi rada, že som ťa poznala osobne. Mojej maminej mal ešte hrať na 60-tke. Škoda, že to takto dopadlo. Budeš nám veľa chýbať. Odpočívaj v pokoji," napísala na sociálnej sieti Mária. 

"Bol to pán Spevák, vyrástol som na jeho krásnych skladbách. Nech odpočíva v pokoji 🙏🖤 Jeho piesne sú nesmrteľné," uviedol Martin.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Klavirista Miroslav Rác bude spolupracovať so slávnym režisérom Stevenom Spielbergom.

Uznávaný režisér, ktorý patrí k špičke svetovej kinematografie, vraj chystá nový film o holokauste. Hudbu doň má komponovať Róm z Levíc. S Miroslav Rácom sa rozprávala redaktorka Ivana Cibuľová.

Showbiz

MINÚTA PRAVDY: Raper Franto nás pobavil svojím humorom!

V najnovšej epizóde našej rubriky “Minúta pravdy” sme sa stretli s raperom Frantom, známym aj ako P.A.T., ktorý nás prekvapil svojím humorom a sebairóniou.