16.08.2022 SHOWBIZ

Zomrel spevák Kamil Polakovič známy pod umeleckým menom City Boys Kamil.

Foto: youtube.com

Kamila Polakoviča označovali za kráľa rómskych piesní. Spevák zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. 

Spevák Kamil Polakovič z Trnavy zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. Gipsy Television to potvrdil člen rodiny. 

Na spevákovu smrť už reagoval jeho kolega, Igor Kmeťo starší. "Ťažko sa mi to píše. Zomrel jeden z najväčších spevákov. Kamil Polakovič bol veľký umelec. Robil tisíce ľudom radosť svojim nádherným hlasom. Budeš nám strašne chýbať. Rómska a československá kultúra stratila veľkú spevácku osobnosť. Úprimnú sústrasť tvojej rodine a nech ti svetlo večné svieti. Budeme na teba spomínať. S pozdravom do nebíčka," uviedol populárny spevák.  

Náhly odchod obľúbeného speváka reagovali už aj jeho fanúšikovia. "Úprimnú sústrasť celej rodine 😢. Bude veľmi chýbať. Som velmi rada, že som ťa poznala osobne. Mojej maminej mal ešte hrať na 60-tke. Škoda, že to takto dopadlo. Budeš nám veľa chýbať. Odpočívaj v pokoji," napísala na sociálnej sieti Mária. 

"Bol to pán Spevák, vyrástol som na jeho krásnych skladbách. Nech odpočíva v pokoji 🙏🖤 Jeho piesne sú nesmrteľné," uviedol Martin.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Premiér Heger kričal: Lačho chaben! P. Pollák vydal kuchársku knihu.

Krst výnimočnej knihy receptov! Europoslanec Peter Pollák predstavil kuchársku knihu Čaro rómskej kuchyne, v ktorej zhromaždil 52 receptov z celej Európy.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.