16.08.2022 SHOWBIZ

Zomrel spevák Kamil Polakovič známy pod umeleckým menom City Boys Kamil.

Foto: youtube.com

Kamila Polakoviča označovali za kráľa rómskych piesní. Spevák zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. 

Spevák Kamil Polakovič z Trnavy zomrel v ranných hodinách vo veku 47 rokov. Gipsy Television to potvrdil člen rodiny. 

Na spevákovu smrť už reagoval jeho kolega, Igor Kmeťo starší. "Ťažko sa mi to píše. Zomrel jeden z najväčších spevákov. Kamil Polakovič bol veľký umelec. Robil tisíce ľudom radosť svojim nádherným hlasom. Budeš nám strašne chýbať. Rómska a československá kultúra stratila veľkú spevácku osobnosť. Úprimnú sústrasť tvojej rodine a nech ti svetlo večné svieti. Budeme na teba spomínať. S pozdravom do nebíčka," uviedol populárny spevák.  

Náhly odchod obľúbeného speváka reagovali už aj jeho fanúšikovia. "Úprimnú sústrasť celej rodine 😢. Bude veľmi chýbať. Som velmi rada, že som ťa poznala osobne. Mojej maminej mal ešte hrať na 60-tke. Škoda, že to takto dopadlo. Budeš nám veľa chýbať. Odpočívaj v pokoji," napísala na sociálnej sieti Mária. 

"Bol to pán Spevák, vyrástol som na jeho krásnych skladbách. Nech odpočíva v pokoji 🙏🖤 Jeho piesne sú nesmrteľné," uviedol Martin.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. pozývajú na Gypsy Fest.

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. a O poštaris band pozývajú v sobotu na Gypsy Fest do Bratislavy. Práce ich koncert ukončí 14. ročník festivalu.