21.02.2020 SHOWBIZ

Známe rómske kapely podporili jednu politickú stranu. Rómov vyzývajú, aby ju šli voliť!

Známe rómske kapely už aj v minulosti podporili jednu konkrétnu politickú stranu. Urobili tak opäť!

Martin Makula alias Chorus, Jozef Demeter líder kapely Gipsy Kajkoš, Jozef Lovas tvár kapely Gipsy Culy a Michal Zajac z kapely Gipsy Midajko. Tieto kapely sa opäť postavili za politickú stranu OĽANO. Urobili tak už aj v minulosti počas eurovolieb. Vtedy podporovali Petra Polláka staršieho, ktorý sa napokon aj stal europoslancom.

"Voľme takých ľudí, ktorí pre nás urobia dobre a bude sa nám žiť lepšie. Jedine OĽANO," povedal vo videu Martin Makula.

Kapely tentokrát podporili Pollákovho syna, Petra, ktorý sa uchádza o post poslanca NR SR. Pre objektívnosť uvádzame, že Peter Pollák ml. spolupracoval s Gipsy Television od roku 2010 do roku 2019, ako moderátor relácie Hiri.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.