Košice/ Bratislava, 15.04.2015 SHOWBIZ

Všimli ste si tento detail? Šarköziová sa priznala: Áno, robíme to často!

foto čas.sk

Silvia Šarköziová bez pochýb patrí k najkrajším a najlepšie obliekajúcim sa ženám slovenského showbiznisu. So svojou dcérou Vanessou, ale počas koncertu Amaro džives urobila menší experiment. Všimli ste si tento detail?

Cigánski diabli vystúpili minulý týždeň v Košiciach na koncerte Amaro džives. Silvia Šarköziová opäť nesklamala. Mala totiž oblečenú honosnú sukňu od renomovanej návrhárky Jany Pištejovej. Keď k nej ale prišla na pódium Vanessa, niečo tu nehralo. Matka s dcérou si vymenili kusy oblečenia.

"Bolo to ušité z tej istej látky. Pôvodne som to mala mať oblečené celé ja, ale bolo to trochu tmavé a tak sme sa rozhodli s Vanesskou to takto skombinovať," povedala Silvia Šarköziová pre Gipsy Television.Krásna hudobníčka a speváčka priznáva, že takéto experimenty robí s dcérou často. no, často si s Vanesskou kupujeme rovnaké veci a niektoré si zase požičiavame," dodala Šarköziová.Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. pozývajú na Gypsy Fest.

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. a O poštaris band pozývajú v sobotu na Gypsy Fest do Bratislavy. Práce ich koncert ukončí 14. ročník festivalu.