Belfast, 30.03.2014 SHOWBIZ

VIERKA BERKYOVÁ: Posiela fanúšikom pieseň, tromfla ňou Beyoncé. Veď posúďte ...

foto Gipsy Television

Fanúšikovia stratenej speváckej hviezdy, Vierky Berkyovej sú nadšení z jej návratu na koncertné pódiá. Speváčka im na oplátku, za ich podporu, poslala pieseň od Beyoncé. 

Aj keď Vierka Berkyová nekomunikuje s médiami, svojim fanúšikom poslala pieseň, ktorú nezaspieva hociktorá speváčka. Beryshine, ako sa nazýva stratená hviezda si trúfla na originálnu verziu piesne Sweet dreams s ktorou sa Beyoncé prestavila svojim fanúšikom počas jej koncertu v Las Vegas. Vieka, urobila si dobre, že si sa vrátila!

Aj takéto odkazy adresujú speváčke jej fanúšikovia prostredníctvom webovej stránky Gipsy Television. Berkyová však doteraz slovne nereagovala na vyznania, ktoré jej ľudia adresovali. "V kútiku duše som stále dúfala ,že Vierka to ešte dotiahne veľmi ďaleko, veď s takým velikánom, ako je Kirk Whalum predsa nemôže hocikto spievať ...Teraz ukáže všetkým čo ona dokáže!," vyznala sa Edita po zhliadnutí videa na ktorom Vierka spieva s držiteľom Grammy Kirkom Whalumom.

Máte kontakt na Vierku Berkyovú?

Pošlite nám ho.

info@gipsytv.eu

 Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Vyhlásili 12. ročník ocenenia Roma Spirit.

Cieľom podujatia je podľa organizátorov vyzdvihnúť a oceniť výnimočné osobnosti a organizácie, ktoré sa aktívne podieľajú na zlepšení situácie rómskej menšiny a spolužitia Rómov a Nerómov na Slovensku.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.