Belfast, 29.10.2014 SHOWBIZ

VIERKA BERKYOVÁ: Malé pivo dnes oslavuje. Vy nieviete čo?

foto internet

Čo sa zmenilo v živote krásnej speváčky? No v podstate toho bolo dosť! Odchod zo Slovenska, práca, svadba a narodenie dieťaťa.

Dnes sú to presne 2 roky, čo sa víťazka SuperStar vydala a o mesiac na to Máriovi Oláhovi porodila syna. "Tak v toto krásne ráno som povedala áno svojmu manželovi," zdôverila sa priateľom speváčka na sociálnej sieti.

Speváčka, ktorú jeden z porotcov súťaže označil za malé pivo sa netají tým, že svojho manžela poznala od detstva. "Hneď na druhý druhý mesiac sa nám narodil Mário Emanuel. Milujem vás a ďakujem Bohu za vás a za všetko čo máme," dodala Berkyová. 

Preskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti.

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti z rómskych komunít vo veku od nula do šesť rokov. 

Showbiz

Exkluzívny záznam vystúpenia speváka Ricarda Kwieka na Gipsy Television.

Ricrado Kwiek, svetová hudobná hviezda rómskeho pôvodu, má za sebou fascinujúci príbeh. Narodený v Poľsku a so silnými rodinnými väzbami v Nemecku, kde jeho predkovia žili viac ako 50 rokov. Kwiek je viac než len spevák. Je to človek s hlbokými koreňmi a vášňou pre svoju kultúru.