Nové Zámky, 05.07.2014 SHOWBIZ

VIEME PRVÍ: Na Slovensko príde Chico & the Gypsies. Vieme, ktorá speváčka si s nimi zaspieva ...

Francúzska kapela Chico & the Gypsies bude v semptembri po prvý raz koncertovať na Slovensku. 

Práve Jalloul "Chico" Bouchikhi bol ten, kto vymyslel najslávnejšej rómskej kapele všetkých čias názov. Chico pôsobil v Gipsy Kings desiatky rokov. Charizmatický muzikant, pôvodom Arab sa počas svoje kariéry stretol s Charlie Chaplinom, kamaráti sa dokonca s hereckou legendou Brigitte Bardot.
Chico sa podieľal na najpredávanejších albumoch Gipsy Kings (1982) Allegria, (1983) Luna de Fuego, (1986) Gipsy Kings, (1989Mosaïque.Chico už má niekoľko rokov svoju vlastnú kapelu, ktorá sa volá Chico & the Gypsies. Práve s ňou sa po prvý raz predstaví slovenskému publiku 6. septembra 2014 na futbalovom štadióne v Nových Zámkoch.


Predkapelou bude Kmeťoband. Priamo s Chico & the Gypsies si však zaspieva len speváčka Gitana, ktorá je hosťom ich slovenského koncertu.Preskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Andrej Kiska nám ukázal modely, ktoré navrhli aj rómski dizajnéri a ušili rómske krajčírky.

Bývalý prezident SR Andrej Kiska vytvoril filantropický projekt, ktorý ponúka pohľad na fascinujúcu kolekciu odevov, ale umožňuje aj pomôcť zmeniť osud ľudí, ktorí žijú v osadách.

Showbiz

Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta je nakrútená. Alžbeta Ferencová dostáva ponuky.

Pred tromi týždňami padla posledná klapka pri nakrúcaní 2. série najsledovanejšieho jojkárskeho seriálu roka 2023. Iveta sa už čoskoro objaví opäť na televíznych obrazovkách.