30.11.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Redaktor Gipsy Television je v novom klipe Vajdisa a ďalších hviezd.

Zvučné mená ako Kali, Miki Mora, Slipo a rómsky spevák Vajdis majú novú skladbu. Pieseň s názvom „DNES“  má už za niekoľko hodín tisíce vzhliadnutí.

Na nakrúcaní videoklipu sa zúčastnil aj náš redaktor Róbert Hamburgbadžo, ktorého môžete v klipe aj vidieť. „S Robom sme sa spoznali ešte tento rok na Gypsy Feste a i keď sa poznáme len krátko, tak hneď sme si ako ľudia sadli. Keď som sa dozvedel, že mám ísť nakrúcať videoklip do Bratislavy, tak som ho zavolal a nakrúcanie sme si užili. Ja možno až príliš, keď teraz pozerám koniec videoklipu“ povedal pre Gipsy Television Richard „Vajdis“ Adam.

„Keď mi Rišo zavolal a opýtal sa ma, či chcem s ním ísť na nakrúcanie videoklipu, tak som bez váhania povedal áno. Dokonca som ani nevedel, že o akú skladbu ide, len som vedel, že to bude zábava. A to naozaj bola.“ uviedol Róbert Hamburgbadžo.

Nakrúcanie videoklipu sa uskutočnilo v bratislavskej mestskej časti Čunovo, ešte začiatkom novembra. V rytmickej skladbe môžete vidieť aj ďalšie známe tváre, ako napríklad Čis-T-ého, Petra Pana alebo Osťa. Skladba s názvom „Dnes“ je súčasťou pripravovaného albumu Miki-ho Moru, ktorý má vyjsť v najbližších dňoch.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Do dražby ide fľaša vína, ktoré dozrievalo vo vesmíre.

Fľaša červeného vína, ktorá viac než rok strávila na obežnej dráhe Zeme, pôjde do dražby. Britský aukčný dom Christie's odhaduje, že sa táto unikátna položka predá za približne 830.000 eur.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.