30.11.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Redaktor Gipsy Television je v novom klipe Vajdisa a ďalších hviezd.

Zvučné mená ako Kali, Miki Mora, Slipo a rómsky spevák Vajdis majú novú skladbu. Pieseň s názvom „DNES“  má už za niekoľko hodín tisíce vzhliadnutí.

Na nakrúcaní videoklipu sa zúčastnil aj náš redaktor Róbert Hamburgbadžo, ktorého môžete v klipe aj vidieť. „S Robom sme sa spoznali ešte tento rok na Gypsy Feste a i keď sa poznáme len krátko, tak hneď sme si ako ľudia sadli. Keď som sa dozvedel, že mám ísť nakrúcať videoklip do Bratislavy, tak som ho zavolal a nakrúcanie sme si užili. Ja možno až príliš, keď teraz pozerám koniec videoklipu“ povedal pre Gipsy Television Richard „Vajdis“ Adam.

„Keď mi Rišo zavolal a opýtal sa ma, či chcem s ním ísť na nakrúcanie videoklipu, tak som bez váhania povedal áno. Dokonca som ani nevedel, že o akú skladbu ide, len som vedel, že to bude zábava. A to naozaj bola.“ uviedol Róbert Hamburgbadžo.

Nakrúcanie videoklipu sa uskutočnilo v bratislavskej mestskej časti Čunovo, ešte začiatkom novembra. V rytmickej skladbe môžete vidieť aj ďalšie známe tváre, ako napríklad Čis-T-ého, Petra Pana alebo Osťa. Skladba s názvom „Dnes“ je súčasťou pripravovaného albumu Miki-ho Moru, ktorý má vyjsť v najbližších dňoch.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.