09.11.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Foto: I. Kmeťo ml.

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.

Igor Kmeťo ml. patril k tým ľuďom, ktorí nechceli veriť, že existuje infekčné ochorenie Covid-19. Spevák sa ale infikoval a skončil na nemocničnom lôžku. "Ja som tomu nechcel ani veriť, že to môžem mať," povedal spevák pre Gipsy Television.

Kmeťo tvrdí, že ochorenie sa u neho prejavilo ako bežná chrípka. Po piatich dňoch mu teplota neklesla. Práve naopak, zvýšila sa a spevák dostal horúčku. Následne mu lekári diagnostikoval slabý zápal pľúc. "Celé to trvalo jedenásť dní. Keď som došiel domov z nemocnice, tak som bol ešte deväť dní v karanténe. Myslel som si, že sa zotavím veľmi rýchlo, ale bolo to veľmi pomalé," povedal Igor Kmeťo ml. pre Gipsy Television. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.