09.11.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Foto: I. Kmeťo ml.

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.

Igor Kmeťo ml. patril k tým ľuďom, ktorí nechceli veriť, že existuje infekčné ochorenie Covid-19. Spevák sa ale infikoval a skončil na nemocničnom lôžku. "Ja som tomu nechcel ani veriť, že to môžem mať," povedal spevák pre Gipsy Television.

Kmeťo tvrdí, že ochorenie sa u neho prejavilo ako bežná chrípka. Po piatich dňoch mu teplota neklesla. Práve naopak, zvýšila sa a spevák dostal horúčku. Následne mu lekári diagnostikoval slabý zápal pľúc. "Celé to trvalo jedenásť dní. Keď som došiel domov z nemocnice, tak som bol ešte deväť dní v karanténe. Myslel som si, že sa zotavím veľmi rýchlo, ale bolo to veľmi pomalé," povedal Igor Kmeťo ml. pre Gipsy Television. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Do dražby ide fľaša vína, ktoré dozrievalo vo vesmíre.

Fľaša červeného vína, ktorá viac než rok strávila na obežnej dráhe Zeme, pôjde do dražby. Britský aukčný dom Christie's odhaduje, že sa táto unikátna položka predá za približne 830.000 eur.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.