31.10.2018 SHOWBIZ

VIDEO: Ak budete počuť tento hit v rádiu, vedzte, že ho spieva Rómka!

Túto Rómku pozná celý svet! Je mladá, krásna, no už nosí obrúčku. Reč je o speváčke, ktorá sa preslávila vďaka známej show. 

Britská Rómka, Cher Lloyd odštartovala kariéru v tamojšom X Fartore. Aj keď show nevyhrala, ihneď ju katapultovala medzi celosvetové hviezdy.

Okrem úspešných singlov, ktoré na sociálnej sieti youtube majú miliónové zhliadnutia, si Cher Lloyd zaspievala aj s Demi Lovato či Beky G. Ich spoločné duetá tiež trhali rekord v zhliadnutí. 


V čase, keď sa Cher darilo a prerazila aj v Spojených štátoch amerických, kariéra šla bokom. Mladá kráska sa totiž vydala za Craiga Monka. Páru sa tento rok, koncom mája, narodilo dievčatko, ktorému dali meno Delilah-Rae.

Po niekoľkých rokoch talentovaná speváčka dala o sebe opäť vedieť. Tento týždeň totiž predstavila svoj nový singel s názvom None of my business. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Situáciu v rómskych osadách monitorujú aj asistenti podpory zdravia.

V dovolenkovom období, keď evidujeme zvýšený pohyb ľudí, je monitorovanie výskytu ochorenia COVID-19 stále aktuálne a nevyhnutné. Preto ministerstvo zdravotníctva podporuje aktivity, ktoré prispievajú k prehľadnosti epidemiologickej situácie na Slovensku.

Showbiz

Kráľovná rómskej hudby Esma Redžepová by oslávila 77. narodeniny.

Macedónska speváčka, Esma Redžepová by 8. augusta oslávila 77. narodeniny. Slávna speváčka zomrela pred štyrmi rokmi.