Nemecko/ Frankfurt nad Mohanom, 10.10.2015 SHOWBIZ

Tvrdá rana pre Ricarda Kwieka: Zomrela mu milovaná manželka!

Svetovo uznávaný spevák Ricardo Kwiek smúti! Prišiel totiž o milovanú manželku Annu. Spevák tak dostal tvrdú ranu od života. 

Ricardo Kwiek bol známy tým, že na všetky koncerty chodil so svojou manželkou. "Anna nikdy nebola chorá, aspoň o tom neviem. Nikdy sa nesťažovala na žiadnu chorobu," povedal pre Gipsy Television zdroj blízky spevákovi.

Anna Kwiek zomrela 19. septembra vo veku 46 rokov. Spevák vraj nesie jej smrť veľmi ťažko. Majú spolu 5 detí. Svetová hviezda už dokonca zrušila na sociálnej sieti svoj súkromný profil. "Áno, naša Anna odišla do neba k nášmu Kristovi," povedal pre Gipsy Television spevákov brat Morinka.


Manželský pár bol naposledy spolu koncom augusta v Bratislave. Ricardo Kwiek vtedy vystúpil na svetovom rómskom festivale "Gypsy Fest". Práve v tento deň oslávila jeho manželka svoje narodeniny.

Pozrite si reportáž, v ktorej spevák hovorí o svojom súkromí

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Kapelu Gipsy Culy oklamali. V NItre ju nevyplatili.

Kapela Gipsy Culy má ťažké srdce na obyvateľku mesta Nitra, ktorá ich údajne oklamala. Hudobníci totiž prišli odohrať krstiny, no žena ich vraj vopred odmietla vyplatiť.