01.12.2019 SHOWBIZ

Tvár kapely Gipsy Kamaro po 20 rokoch končí! Čo je skutočným dôvodom jej odchodu?

Foto, video: Gipsy Kamaro

Kapela Gipsy Kamaro prichádza o svoju najvýraznejšiu tvár, Martina Makulu. Odchod z kapely oznámil svojim fanúšikom v sobotu večer prostredníctvom sociálnej siete.

Martin Makula pôsobil v kabele 20 rokov. Útoky na jeho osobu ho ale prinútili urobiť zásadné rozhodnutie. "Bolo povedané, že kradnem peniaze z honorárov, ktoré kapela dostáva. To je už nedôvera a preto som sa rozhodol ukončiť spoluprácu s kapelou," povedal Martin Makula.

Najvýraznejšia tvár kapely tieto odvinenia poprela. Makula dodal, že ho celá záležitosť mrzí, najmä správanie členov kapely. "Obvinili ma z niečoho, čo nie je pravda, ale to nevadí, život ide ďalej," povedal rozcítený spevák vo videu.

Martin s kapelou odohrá ešte jedno podujatie, následne si chce dať pauzu od hudby. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.