01.12.2019 SHOWBIZ

Tvár kapely Gipsy Kamaro po 20 rokoch končí! Čo je skutočným dôvodom jej odchodu?

Foto, video: Gipsy Kamaro

Kapela Gipsy Kamaro prichádza o svoju najvýraznejšiu tvár, Martina Makulu. Odchod z kapely oznámil svojim fanúšikom v sobotu večer prostredníctvom sociálnej siete.

Martin Makula pôsobil v kabele 20 rokov. Útoky na jeho osobu ho ale prinútili urobiť zásadné rozhodnutie. "Bolo povedané, že kradnem peniaze z honorárov, ktoré kapela dostáva. To je už nedôvera a preto som sa rozhodol ukončiť spoluprácu s kapelou," povedal Martin Makula.

Najvýraznejšia tvár kapely tieto odvinenia poprela. Makula dodal, že ho celá záležitosť mrzí, najmä správanie členov kapely. "Obvinili ma z niečoho, čo nie je pravda, ale to nevadí, život ide ďalej," povedal rozcítený spevák vo videu.

Martin s kapelou odohrá ešte jedno podujatie, následne si chce dať pauzu od hudby. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

SAM KHERE: Ovplyvňuje náboženstvo život Róm?

Náboženské misie, ktoré fungujú v rómskych osadách, majú veľký vplyv na sociálne začleňovanie Rómov. Tvrdia to nielen experti, ale aj samotné cirkvi. Práca tradičných, ale i netradičných náboženských hnutí sa preto javí ako mimoriadne účinný nástroj.

Showbiz

Lucia Bikárová v SuperStar skončila!

Talentovaná speváčka Lucia Bikárová z Brna, nepostúpila medzi päť najlepších spevákov tohtoročnej súťaže a SuperStar opustila!