29.12.2021 SHOWBIZ

Toto musíte počuť! Róm, ktorý sa dostal do belgického The Voice prespieval známy hit.

Foto: M. Gábor

O úspechu Miroslava Gábora, ktorý žije v belgickom Gente, sme vás už informovali. V roku 2019 sa prebojoval do finálovej dvanástky speváckej súťaže, ktorú poznáme pod názvom The Voice.

Miroslav Gábor, vtedy ako 26-ročný, sa prebojoval do finálovej dvanástky. Belgické médiá ho označovali za jedného z najvýraznejších účastníkov súťaže The Voice van Vlaanderen. Porotcovia, ktorí k nemu boli otočení chrbtom si mysleli, že spieva žena. Keď sa však všetci štyria otočili, boli prekvapení, že pred sebou vidia muža. 

V úvodom kole zabodoval piesňou Summertime. To, že je Róm povedal aj samotnej porote. "Chcem ukázať, že aj Rómovia majú talent," povedal Miroslav Gábor. Spevákovi sa v súťaži darilo, prešiel ďalšie dve kolá a napokon sa dostal aj do živých, finálových prenosov. Súťaž ale nevyhral. 

Miroslav z času na čas zverejní cover známych hitov. Tu je jeden z nich, od holandského speváka Duncana Laurenceho. S piesňou zabodoval pred tromi rokmi na Eurovízii.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Toto sú víťazi Roma Spirit 2021.

Ocenenie Roma Spirit 2021 získali nezisková organizácia Návrat, o.z., Bratislava, mesto Fiľakovo, boxer Viliam Tankó, spoločnosť PASELL SLOVAKIA s.r.o., redaktor Jozef Šivák a módny dizajnér Pavol Berky. O laureátoch ocenenia rozhodla medzinárodná Odborná porota.

Showbiz

VIDEO: Najväčšia dáma známych rómskych plesov sa po smrti dočkala pocty.

Oľga Holubová bola výraznou tvárou známych rómskych plesov, ktoré sa organizujú v Bratislave. Aj keď žila v britskom Londýne, na žiadnom nesmela chýbať. Po smrti sa dočkala pocty. Známa kapela jej zložila pieseň.