29.12.2021 SHOWBIZ

Toto musíte počuť! Róm, ktorý sa dostal do belgického The Voice prespieval známy hit.

Foto: M. Gábor

O úspechu Miroslava Gábora, ktorý žije v belgickom Gente, sme vás už informovali. V roku 2019 sa prebojoval do finálovej dvanástky speváckej súťaže, ktorú poznáme pod názvom The Voice.

Miroslav Gábor, vtedy ako 26-ročný, sa prebojoval do finálovej dvanástky. Belgické médiá ho označovali za jedného z najvýraznejších účastníkov súťaže The Voice van Vlaanderen. Porotcovia, ktorí k nemu boli otočení chrbtom si mysleli, že spieva žena. Keď sa však všetci štyria otočili, boli prekvapení, že pred sebou vidia muža. 

V úvodom kole zabodoval piesňou Summertime. To, že je Róm povedal aj samotnej porote. "Chcem ukázať, že aj Rómovia majú talent," povedal Miroslav Gábor. Spevákovi sa v súťaži darilo, prešiel ďalšie dve kolá a napokon sa dostal aj do živých, finálových prenosov. Súťaž ale nevyhral. 

Miroslav z času na čas zverejní cover známych hitov. Tu je jeden z nich, od holandského speváka Duncana Laurenceho. S piesňou zabodoval pred tromi rokmi na Eurovízii.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. pozývajú na Gypsy Fest.

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. a O poštaris band pozývajú v sobotu na Gypsy Fest do Bratislavy. Práce ich koncert ukončí 14. ročník festivalu.