25.12.2019 SHOWBIZ

Špekulácie okolo jej tehotenstva sa potvrdili. Monika Bagárová bude matkou!

Foto: M. Bagárová

Monika Bagárová (25) je tehotná! Potvrdili sa tak špekulácie okolo jej údajného tehotenstva.

"V stredu som v Brne videla speváčku Moniku Bagárovu. Je naozaj krásna, snáď viac než na fotkách. Zarazilo ma ale, že pri sedení mala rozopnutý gombík na nohaviciach a povolený zips. Myslela som si, že sa prejedla. Ale potom som nastražila svoje zvedavé ucho, bola tam totiž s kamarátkou, vizážistkou alebo to snáď bola jej sestra. Bol pri tom aj taký menší chalan. A dievčatá sa potichu bavili o tom, že sa Monika už veľmi teší na bábätko a behom pár dní by mala vedieť, akého pohlavia očakávaný prírastok do rodiny bude."

Takéto anonymné svedectvá dostali už koncom októbra niektoré české médiá. 25-ročná speváčka ale svoje tehotenstvo popierala a všetky medializované "kačice" dementovala. Teraz však už speváčka vyšla s pravdou von. 

"Moji ♥ ️10 rokov ste tu so mnou, ste súčasťou môjho života a ja si vašej priazne neuveriteľne vážim. Preto som sa nesmierne tešila, až sa s vami budem môcť podeliť o to najkrajšie v mojom živote. Budem mama," uviedla Monika Bagárová na sociálnej sieti.

Otcom dieťaťa je Makhmud Muradov, do ktorého je Monika bláznivo zamilovaná a prvýkrát v živote si vraj dokáže predstaviť, že by s ním mohla stráviť zvyšok života.
 

Najčítanejšie

Neprehliadnite