Bratislava, 07.12.2015 SHOWBIZ

RYTMUS: Sídliskový sen už videlo 120 tisíc divákov. Raper pokrstil DVD.

foto The Club

Najznámejší slovenský raper, Patrik Rytmus Vrbovský, spolu s režisérom Mirom Drobným pokrstil dlho očakávané DVD filmu Rytmus - sídliskový sen. 

Čistou vodou sa okrem klasického DVD krstila Blu-Ray a Deluxe verzia učená náročným fanúšikom a zberateľom. "Bonusy na Deluxe verzii sú naozaj zaujímavé. Videá zo zákulisia natáčania filmu, nezverejnené zábery či Rytmusov archív. Vychytávkou je určite priložený test DNA, ktorý absolvoval vo filme aj Rytmus, keď hľadal svoje korene. DVD si môže kúpiť každý, kto chce spoznať Rytmusa ako obyčajného chalana zo sídliska, je to darček, ktorý motivuje ľudí aby išli za svojimi snami, " vysveľuje režisér filmu Miro Drobný.

DVD obsahuje české, anglické aj poľské titulky, audiokomentár pre nevidiacich v slovenskej i českej verzii. Film Rytmus sídliskový sen bol uvedený do kín 20. augusta a už od začiatku mal potenciál zmeniť historické rebríčky návštevnosti slovenských filmov. Získal titul najlepšieho otváracieho dňa a druhú priečku najlepšieho otváracieho víkendu len potvrdila, že Rytmus má pevnú základňu fanúšikov nielen na Slovensku ale aj v Čechách. Spolu tento film videlo už viac ako 120 000 divákov.


A čo hovorí na tento úspech sám Rytmus? "Ja sa celkovo k životu staviam dosť racionálne. Premýšľam o možných následkoch toho, čo urobím. Možno je to tak preto, že ľudia o mne vždy pochybovali, možno preto, že sa nechcem vrátiť tam, odkiaľ pochádzam a možno preto, že ma to proste baví. Prekonávať sám seba je pocit, ktorý sa nedá zaplatiť, najmä keď si to vymakáš sám. Inými slovami, rob v živote čo ťa baví a buď v tom najlepší.“ povedal Patrik Vrbovský. 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Situáciu v rómskych osadách monitorujú aj asistenti podpory zdravia.

V dovolenkovom období, keď evidujeme zvýšený pohyb ľudí, je monitorovanie výskytu ochorenia COVID-19 stále aktuálne a nevyhnutné. Preto ministerstvo zdravotníctva podporuje aktivity, ktoré prispievajú k prehľadnosti epidemiologickej situácie na Slovensku.

Showbiz

Kráľovná rómskej hudby Esma Redžepová by oslávila 77. narodeniny.

Macedónska speváčka, Esma Redžepová by 8. augusta oslávila 77. narodeniny. Slávna speváčka zomrela pred štyrmi rokmi.