Česko/ Most, 18.05.2015 SHOWBIZ

RICARDO KWIEK: Pobláznil Čechov. Slováci, na toto sa môžete tešiť!

foto Roma Production

Spevácka hviezda svetového formátu Ricardo Kwiek koncertoval minulý víkend v českom Moste. 

Nemecký spevák s poľskými koreňmi, Ricardo Kwiek vystúpil po dlhšom čase v susednom Česku. Jeho fanúšikovia doslova skandovali počas jeho celého vystúpenia. Dočkali sa takých hitov ako je Khangeri či Khonik naj devla.

Štáb Gipsy Television sa dostal do bezprostrednej blízkosti speváckej hviezdy. Poskytol nám aj exkluzívny rozhovor.  Čo všetko nám o sebe prezradil sa dozviete už čoskoro v relácii Romano dživipen.

Ricardo Kwiek vystúpi aj na Slovensku

Ricardo Kwiek vystúpi aj na Slovensku 31. júla 2015 počas Gypsy Festu, ktorý sa uskutoční v Bratislave. "Veľmi rád chodím na Slovensko. Už som tam bol 3krát. Teším sa na fanúšikov," povedal Kwiek pre Gipsy Television.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.