02.06.2020 SHOWBIZ

Monika Bagárová si získala sympatie stoviek ľudí pre toto!

Foto: TV Markíza

Monika Bagárová sa 27. mája stala po prvýkrát matkou. Slovákom i Čechom bolo sympatické už to, že speváčka ešte v ten deň ukázala obom národom svoju dcéru Rumiu.  

Niektoré známe osobnosti skrývajú pred verejnosťou svoje deti. V prípade Moniky Bagárovej to tak ale nebolo. Speváčka si týmto gestom získala sympatie Čechov i Slovákov.

Keďže od pôrodu do superfinále SuperStar ubehlo len päť dní, ľudia boli zvedaví, či sa speváčka objaví v porotcovskom kresle. Televízie situáciu napokon vyriešili elegantne. S Monikou sa spojili prostredníctvom videorozhovoru.

Porotkyňa sa ani počas živého prenosu nehrala na veľkú hviezdu a televíznym divákom ukázala svoju Rumiu. "Ako jedna z mála ukázala dieťa v klasickej perinke, čo už dnes nevidieť. Prekvapilo ma to, ale v dobrom,"  napísala na sociálnej sieti Eva G.

Chválu na adresu porotkyne nešetrili aj ďalšie diváčky. "Aspoň na rovinu ukázala svoje dieťa, nie ako po niektoré fotia odzadu, alebo len ruku," napísala Gabriela K.

Alex zase napísala "Konečne niekto, kto nešaškuje akoby bol Michael Jackson." 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.