02.06.2020 SHOWBIZ

Monika Bagárová si získala sympatie stoviek ľudí pre toto!

Foto: TV Markíza

Monika Bagárová sa 27. mája stala po prvýkrát matkou. Slovákom i Čechom bolo sympatické už to, že speváčka ešte v ten deň ukázala obom národom svoju dcéru Rumiu.  

Niektoré známe osobnosti skrývajú pred verejnosťou svoje deti. V prípade Moniky Bagárovej to tak ale nebolo. Speváčka si týmto gestom získala sympatie Čechov i Slovákov.

Keďže od pôrodu do superfinále SuperStar ubehlo len päť dní, ľudia boli zvedaví, či sa speváčka objaví v porotcovskom kresle. Televízie situáciu napokon vyriešili elegantne. S Monikou sa spojili prostredníctvom videorozhovoru.

Porotkyňa sa ani počas živého prenosu nehrala na veľkú hviezdu a televíznym divákom ukázala svoju Rumiu. "Ako jedna z mála ukázala dieťa v klasickej perinke, čo už dnes nevidieť. Prekvapilo ma to, ale v dobrom,"  napísala na sociálnej sieti Eva G.

Chválu na adresu porotkyne nešetrili aj ďalšie diváčky. "Aspoň na rovinu ukázala svoje dieťa, nie ako po niektoré fotia odzadu, alebo len ruku," napísala Gabriela K.

Alex zase napísala "Konečne niekto, kto nešaškuje akoby bol Michael Jackson." 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Vyhlásili 12. ročník ocenenia Roma Spirit.

Cieľom podujatia je podľa organizátorov vyzdvihnúť a oceniť výnimočné osobnosti a organizácie, ktoré sa aktívne podieľajú na zlepšení situácie rómskej menšiny a spolužitia Rómov a Nerómov na Slovensku.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.