02.06.2020 SHOWBIZ

Monika Bagárová si získala sympatie stoviek ľudí pre toto!

Foto: TV Markíza

Monika Bagárová sa 27. mája stala po prvýkrát matkou. Slovákom i Čechom bolo sympatické už to, že speváčka ešte v ten deň ukázala obom národom svoju dcéru Rumiu.  

Niektoré známe osobnosti skrývajú pred verejnosťou svoje deti. V prípade Moniky Bagárovej to tak ale nebolo. Speváčka si týmto gestom získala sympatie Čechov i Slovákov.

Keďže od pôrodu do superfinále SuperStar ubehlo len päť dní, ľudia boli zvedaví, či sa speváčka objaví v porotcovskom kresle. Televízie situáciu napokon vyriešili elegantne. S Monikou sa spojili prostredníctvom videorozhovoru.

Porotkyňa sa ani počas živého prenosu nehrala na veľkú hviezdu a televíznym divákom ukázala svoju Rumiu. "Ako jedna z mála ukázala dieťa v klasickej perinke, čo už dnes nevidieť. Prekvapilo ma to, ale v dobrom,"  napísala na sociálnej sieti Eva G.

Chválu na adresu porotkyne nešetrili aj ďalšie diváčky. "Aspoň na rovinu ukázala svoje dieťa, nie ako po niektoré fotia odzadu, alebo len ruku," napísala Gabriela K.

Alex zase napísala "Konečne niekto, kto nešaškuje akoby bol Michael Jackson." 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.