29.10.2020 SHOWBIZ

Monika Bagárová má Covid-19. Speváčka sa má vraj dobre.

Foto: M. Bagárová

Speváčka Monika Bagárová má nový koronavírus. Speváčka sa s tým zverila na sociálnej sieti. 

"Bohužiaľ som pozitívna na Covid-19. Nemám zdravotné komplikácie a vďaka Bohu Ruminka len kašle. Inak sa usmieva a stále je šťastná," napísala speváčka na sociálnej sieti.

Speváčka opísala aj priebeh ochorenia. V prvých dňoch vraj bola veľmi unavená a mala bolesti hlavy. "Myslela som si, že je to preto lebo v noci veľakrát vstávam k Ruminke," uviedla rodáčka z Brna. Bagárová priznala, že stratila chuť aj čuch. Je doma v karanténe. 

Pozitívne testovaný má byť podľa jej vyjadrenia aj jej partner, ktorý sa nachádza v Spojených štátoch amerických. "Verím, že to všetko zvládneme a budeme sa mať dobre," dodala Monika Bagárová.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.