24.06.2024 SHOWBIZ

Ľudia sú nespokojní s víťazkou Miss Euro Roma. Ktorá teda mala vyhrať?

Foto: Gipsy Television

Potom čo Sára Rigová zo Zlatých Klasov získala titul Miss Euro Roma 2024, internet zaplavila kritika. Ľudia jej víťazstvo neprajú a niektorí dokonca tvrdia, že v súťaži boli krajšie finalistky. 

16-ročná Sára Rigová získala titul Miss Euro Roma 2024 a 5 tisíc eur v zlate. „Je to neuveriteľné. Vôbec som to nečakala a som úplne šťastná,” povedala pre Gipsy Television víťazka súťaže krásy, budúca kozmetička.

Na sociálnych sieťach však začali ľudia diskutovať o tom, že vyhrať mala iná z účastníčok súťaže. „Ak kozmetička, nech sa páči, ale nie Miss,” napísal jeden z komentujúcich na sociálnej sieti. “Modelka by nemala mať výšku? A všetky predpoklady na to, aby bola Miss Roma? Vidím tam aj dievčatá, ktoré sú oveľa krajšie a vyššie,” pridala sa ďalšia komentujúca, Merilin.

Titul prvej vicemiss získala 17-ročná Sofia Polakovičová a titul druhej vicemiss 17-ročná Vanesa Rigová z Nitry. Miss sympatie získala 19-ročná Vanessa Ratajská, titul dostala na základe hlasovania na sociálnej sieti. Miss publikum vyberali priamo diváci v sále, titul udelili 24-ročnej Denise Balážovej.

Ako vyzerali ostatné finalistky? Pozrite si video.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Klavirista Miroslav Rác bude spolupracovať so slávnym režisérom Stevenom Spielbergom.

Uznávaný režisér, ktorý patrí k špičke svetovej kinematografie, vraj chystá nový film o holokauste. Hudbu doň má komponovať Róm z Levíc. S Miroslav Rácom sa rozprávala redaktorka Ivana Cibuľová.

Showbiz

MINÚTA PRAVDY: Raper Franto nás pobavil svojím humorom!

V najnovšej epizóde našej rubriky “Minúta pravdy” sme sa stretli s raperom Frantom, známym aj ako P.A.T., ktorý nás prekvapil svojím humorom a sebairóniou.