30.05.2020 SHOWBIZ

Kam sa vytratila obľúbená moderátorka? Výrazná zmena imidžu a...

Foto: Gipsy Television

Linda Horváthová patrí obľúbeným tváram Gipsy Television. Jej relácia zo sveta showbiznisu - Romano dživipen má skvelú sledovanosť v mnohých krajinách Európy. 

Moderátorku Lindu Horváthovú si ľudia obľúbili pre jej spontánnosť, otvorenosť a pojašenosť. Rómska "Erika Judínyová" nesmela chýbať na žiadnej dobrej akcii. Jej prednosťou bolo aj to, že dokonale poznala "zákulisné" vzťahy medzi osobnosťami.

"Veľmi si vážim, že som dostala príležitosť byť súčasťou skvelého tímu. Som v ňom od začiatku fungovania Gipsy Television. Je to už desať rokov. Keď si spomeniem na môj prvý rozhovor či na nakrúcanie moderátorských vstupov, musím sa smiať. Bola to sranda," povedala moderátorská hviezda.

Linda Horváthová je známa tým, že sa svojich respondentov pýta aj to, čo by si iní nedovolili. Divácky obľúbený je jej rozhovor s Rytmusom, s Gipsy Čhave či speváčkou Gitanou. V čase keď jej relácia dosahovala najvyššie čísla sledovanosti, moderátorka sa rozhodla pre pauzu. "V živote som sa chcela posunúť ešte vyššie. Začala som sa venovať bankovníctvu. V tejto oblasti som dosiahla veľký úspech, ale napokon som sa rozhodla, že si založím svoju vlastnú firmu, funguje už niekoľko rokov. Veľmi sa z toho teším, no zároveň musím povedať, že práca v televízii mi veľmi chýba," povedala Linda Horváthová.

 

Populárnu moderátorku obletovali mnohí fanúšikovia. Horváthová spomína na obdobie, keď denne dostávala aj 10 emailov od fanúšikov s rôznymi ponukami. "Niekedy to bolo milé, niekedy otravné. Ľudia sú totiž rôzni. Moje srdce už ale patrilo inému. Máme spolu syna. Volá sa Mirko," prehovorila o citlivej téme Horváthová. 

 

Moderátorka zatiaľ nepovedala, kedy sa vráti na obrazovky. V relácii ju preto dočasne zastupuje kolega Robert Hamburgbadžo a speváčka Gitana.  Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.