Nemecko/ Stuttgart, 27.08.2015 SHOWBIZ

EXKLUZÍVNE: Toto je nový hit vnuka legendárneho speváka!

foto youtube/ Gipsy Television

Funky DJ je aktuálny singel mladého speváka, ktorý si hovorí Aksamit. Vlastným menom Mário Turták žije v nemeckom Stuttgarte. Málokto ale vie, že je vnukom legendárneho speváka.

Aksamit v súčasnosti spolupracuje s vydavateľstvom DRD4 Production, ktoré má pobočku aj v Spojených štátoch amerických. Práve za veľkou mlákou vznikla hudba k jeho novému singlu s názvom Funky DJ.

"Videoklip sme nakrúcali v dome mojich manažérov. Sú to super ľudia, ktorých si nesmierne vážim," povedal pre Gipsy Television Aksamit. 

Jeho dedo zložil rómske hity, ktoré si spievame už desaťročia

Aksamit pochádza z hudobníckej rodiny. Jeho dedo Ján Turták a stará mama Jana Halušková pôsobili v kapele Terne čháve. Bola to prvá rómska kapela, ktorá mohla vystupovať vtedajšej Československej televízii. Ján Turták je autorom viacerých známych rómskych piesní, ktoré zazneli v mnohých filmoch. Ide napríklad o pieseň O poštáris avel či o skladbu Andre tire kale bala. Turták má v súčasnosti 64 rokov a s rodinou žije práve v nemeckom Stuttgarte.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Premiér Heger kričal: Lačho chaben! P. Pollák vydal kuchársku knihu.

Krst výnimočnej knihy receptov! Europoslanec Peter Pollák predstavil kuchársku knihu Čaro rómskej kuchyne, v ktorej zhromaždil 52 receptov z celej Európy.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.